Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz proci985 #3229 üzenetére

    Hát nekem inkább az a játékm jön be ami kijött. Az ilyen modokból csak azok jók szerintem amik a grafikára gyúrnak rá(óverhaló meg a flót :K ) a többi egy nagy szar( inferno és társai ). Nem tetszik hogy húszezer artifactot ki lehet pakolni az övre, aztán egyik se használ semmit, pl rajtam van 10 db holdfény, és 65kg val futva a hátamon kifulladok 5 mp alatt. Mod nélkül rajtam van 5 és ruhától függően akár végtelen ideig is futhatok. Nem jók a blowoutok se, idegesítő hangje van, grafikailag se túl szép, és nem lehet vele mit csinálni, ha rájön a játékra az ötperc ott halsz sziven ahol vagy. Meg vannak ezek az idegesítő szellemek, amik átmennek a falon is nem lehet előlük elbújni, ha lelövöd őket akkor meg elfogy a lőszered. Jó úgy az eredeti gáma ahogy van, az összes opció el lett találva, szerintem azért is lett sikeres, amin javitani kellene az az idegesítő swap(= motorcsere), meg új pályák kellenek, amiket kihagytak, több szál a cselekménybe( amiket kihagytak), több mellék küldetés(amiket kihagytak), tényleg egy kicsit jobb AI( amit kihagytak ), meg egy fanatikus béta tesztelő, aki benéz minden résbe, kipróbál minden lehetőséget, amire még nem is gondoltak( =én :) akit kihagytak ).

    Amugy érdekelne engem is ez az SDK-s játékmodos terület, csak sajnos nincs időm most ezzel pepecselni, de lehet nyáron ha lesz egy kicsi, belefogok a shader programozásba, aztán meglássuk mi sül ki belöle.

    mod:

    az meik pálya a dark wood ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák