Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Grave Digger #2545 üzenetére

    Nem az a lényeg, hogy az-e vagy sem, de az alapelvekben is benne van, wareznak nincs helye ilyen fórumokon. :( Amúgy ne haragudj rám, én csak tanácsot akartam adni, azt hiszem ez még mindíg jobb, mintha az egyik moderátor kivágna a fórumról.... ;) Mivel én nem vagyok az, ebbe nincs beleszólásom csak tanácsoltam..

    Gondolom mielőtt a gépet kicserélted volna, simán ment a játék minden nélkül, alapban.
    Tiszta telepítés, majd a "szükséges rossz" után nem indul a game, pedig régen ment, ugye? Más játékokkal van gond, vagy csak ezzel? Azért próbáld meg patc-elni is, hátha...
    Úgy próbáltad már indítani, hogy csak a friss windows ( + a szükséges dirverek ), a videókari driver ( lehetőleg a legújabb ) és a directx ( az is a legújabb ) volt felrakva a gépre? Persze frissen telepített játékkal. Ha így esetleg elidúlna, majd később már nem akar, akkor lőfordúlhat, hogy valamelyik utólag telepített progi okozza a bajt.. Most hírtelen nem jut eszembe jobb, ha eddig ment és csak a géped változott azóta, akkor mennie kéne még. Főleg, ha gépváltásnál újra is raktad a gamét.

Új hozzászólás Aktív témák