Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Lauda #2374 üzenetére

    Na az a sötétség engem is meglepett. Először azt hittem, hogy valami grafikai bug vagy ilyesmi, mert tényleg szinte semmit se láttam. Aztán persze már rájöttem, hogy ez alapból ilyen. :K Nagyrészt engem akkor ér a sötétség, amikor épp úton vagyok valahova. Ilyenkor én nem szoktam megvárni, amíg világos lesz, mert az azé sokáig tartana. :) Inkább megyek tovább a sötétben, de persze lámpa nélkül, nehogy felhívjam magamra valakinek vagy valaminek a figyelmét. Nameg persze folyamatosan pásztázom magam körül a teret a távcsővel, hogy időben észrevegyem az ellent. Az még a nagyon jó, amikor tök sötét van és el kezd szakadni az eső meg villámlik is, olyankor a villámok fényénél tájkozódom ( nameg az ellenség is :) ) . De a látvány amikor villámlik az valami gyönyörű, nagyon szép fényhatások vannak, az árnyékok meg minden...

    Az a fura vihar, ami erős sugárzással jár, az engem is elkapott 2-szer is. De csak az első pályán, azóta szerencsére még nem találkoztam vele. Be is tette a kaput rögtön, így kezdhettem is újra a pályát, mert szerncsére nem volt mentésem. :( Azóta sűrűn mentegetek, felkészűlvén egy újabb viharra. Amúgy tök jó, amikor a viharban nézed a többi stalkert és ott vonaglik mind a földön magatehetetlenül. ;]

Új hozzászólás Aktív témák