Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz Sensut #15921 üzenetére

    Hát ez elég furcsa ajánló :) Én skippelem sztem ezt az eddig leírtak alapján. Az újságírót folytatnám, de ott meg nincs meg az a halom pénz. Hát így most nyomnom kell tovább a Chernobylite-ot :)

    shield: "Most néztem az oldalamon, megint nem lehet letölteni, de ha kell felrakom valahová.
    Most már tényleg kell egy jó oldalt csinálnom."
    Ha gondolod küldj át nekem amit akarsz, szívesen kiteszem az oldalamra! Vagy tudok segíteni egy oldal elkészítésében is. De ha komolyabb terveid is vannak, akkor beszéljünk privátban valamikor :)
    laris: köszi a fordítást!

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

  • Laris2

    aktív tag

    válasz Sensut #15921 üzenetére

    Köszi a véleményedet, én nem írok véleményt, mert én fordítottam, és nem lenne hiteles. Egy hozzá fűzni valóm viszont van. A 2016-os 30-adik évfordulóra rengeteg modot, hol elhúzva, hol összecsapva adtak ki, és ez látszik is a kidolgozáson. (nem jelennek meg feladatok, szövegek stb) Egy biztos, lesznek ettől rosszabb, és jobb modok is. Ezért szerepeljen a szerző ajánlója a játékról.
    A cselekményről:
    A Titkos ösvény cselekménye körülbelül egy hónappal azelőtt bontakozik ki, hogy a legendás Shooter testvére után kutatva a zóna közepére kerül, és meglehetősen furcsa körülmények között eltűnik. A főszereplő keresésbe kezd, találkoznia kell olyan emberekkel, akik ismerték a Strelkát. Kommunikálva velük új részleteket fedez fel mozgási útvonalairól. Az ösvényre jutáshoz Hemulnak sok időre lesz szüksége a stalker csoportok vezetőinek, kereskedőknek és közönséges stalkereknek a különböző feladatok elvégzéséhez, akik legalább némi információval rendelkeznek róla, miközben a főszereplőnek pénzt keres.

    A Secret Path mod cselekményét összekapcsolt küldetéslánc formájában mutatják be, amelynek kitöltése megkezdi a következő befejezését, megakadályozva, hogy a játékos elveszítse az elbeszélő szálat és összezavarodjon a feladatokban. Minden egyes új feladattal a játék dinamikusan lendületet vesz. A mod elsősorban a jó akciójáték hangulatával van tele, nem fog unatkozni, és a sokféle játékhelynek köszönhetően a játékosoknak lesz hová fordulniuk. A játék sok emlékezetes, és ami a legfontosabb, egyedi karakterekkel rendelkezik, amelyeknek köszönhetően mindig gyorsan megtalálhatja egy régi barátját hibák nélkül
    Nagy változások:
    Új történet és főszereplő.
    Új sztori küldetések, amelyek sorozata a végéig feszültség alatt tartja a játékost.
    Új karakterek.
    Kiterjesztett helycsomag a Kostya V. használatával
    Nagyon sok játékmenet változik az AMK szolgáltatásainak felhasználásával.
    És még sok más.

    Áttekintési tippek:
    ! A játék során próbáld meg nem hagyni a képernyőn megjelenő és pirossal kiemelt üzeneteket, miközben ne felejtsd el figyelmesen elolvasni a párbeszédeket, ennek köszönhetően elkerülheted a továbbjutás nehézségeit, és nem fogod elveszíteni az elbeszélő szálat.
    ! Ha a mocsarak dinamikus megvilágítás mellett haladnak el, memóriahiány miatt összeomlást tapasztalhat, ebben az esetben azt javasoljuk, hogy váltson statikus világításra.
    ! Próbálja meg elvégezni a helyszínen található karakterek összes feladatát, ez segít tippeket kapni az átmenetekről és azokról a karakterekről, akik feladatokat adnak a cselekmény folytatásához. Ebben az esetben nem lesz kérdésed arról, hová menjünk, kivel beszéljünk stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák