Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    válasz Cucuska2 #12878 üzenetére

    A 100 Rad-ban a csaposnál, illetve Kordonban Szidorovicsnál van olyan opció, hogy pénzért rendezi a frakciókkal az ellenségessé vált viszonyodat. Csak persze élve be kell jutnod a bárba, ha például valamiért összevesztél a Duty-val. :D Nos én összevesztem, bejutnom is sikerült, a beszélgetésben megjelent az opció, 80 rugóba került, de megérte. Próbaképp elmentem a Duty bázisára, simán beengedtek, beszéltem velük, semmi gond nem volt már, pedig 1 perccel korábban még minden dutys lőtt rám. Az összeveszés egyébként a katonai raktáraknál történt, amikor segítettem a Szabadságosoknak Skull és csapata likvidálásában. Először nem akartam lőni a dutysokra (ez más modoknál mindig beválik, hagyom, hogy a Szabadságosok intézzék el őket, így én tiszta maradok, de a hasznom mégis meglesz, mert kapok további feladatokat a Szabadságos főnöktől), ám a Szabadságos katonák annyira bénák voltak, hogy végül kénytelen voltam beszállni, mielőtt halomra gyilkolásszák őket a dutysok.

  • Sensut

    őstag

    válasz Cucuska2 #12878 üzenetére

    A Light és Dark artik nekem nem kellettek sehova, végigcipeltem én is a játékon tök ingyen. Viszont ez nem jelenti azt, hogy tényleg nem lesz szükség rájuk, mert nekem is maradtak ki feladatok.

    Nem foglalkoznak a ládákkal, legalábbis nekem nem volt ilyen gondom. A zsákokban nem vagyok biztos, a banditák megviccelhetnek.
    Egyébként Sidorovich is ki tud békíteni, nem csak a Csapos. Ha nem tudsz bejutni a Bárba, próbáld Sido-t.
    ---------------------------

    Új játékot kezdtem és is, és mindjárt Agropromban bele is futottam egy újdonságba, amit előzőleg jól kihagytam. A Dezertőrt az agropromi mocsárban itt nem kinyíratja a Csapos, mint az eredeti játékban, hanem meg kell őt menteni. El kell vezetni Cordonba Sidorovich-hoz és ekkor kapod meg az átjárót a Mocsárra! Bár a Mocsár itt eléggé korlátozott terület, ahogy láttam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák