Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz rétisün #12729 üzenetére

    Ehhez nem árt legalább közepesen érteni angolul. A zöldfülűek falujába beszélgettem az öreg Prohorral(?), több mint egy képernyőnyi a meséje, arról, hogy mi történt az erőműben (ott volt szivattyúkezelő a robbanás éjszakáján a 3-as és 4-es blokknál), mi történt a következő napokban; hogy a 10 éves lányának hazatelefonált a robbanás hajnalán, hogy zárkózzon be, majd sikerült annyi sugárzó grafitot letüdőznie, hogy egy moszkvai kórházban ébredt, majd napokra kómába esett. A lányáról azóta sem tud semmit, nem volt a kimenekítettek között, és semmi másra nem vágyik, minthogy eljusson Pripjatyba, hogy megkeresse a lakásukat, hátha maradt valami nyom a kislány után...

    Más: kétszer is elkezdtem, de sehol ne találom Szidorovicsnak azt a nyavalyás radioaktív vérkövet. Elvileg ott kéne legyen az anomáliákkal teli, erősen sugárzó gödörben, de nincs. Egy videót megnéztem, ahol abban a kő volt, ott nekem egy hordó ácsorog. Tolik megmentve kétszer is, de a kavics sehol... A gödör alján a víz annyira gőzölög, hogy alig látni valamit. Van egy baromira sugárzó láda meg beton kupac, több sugárzó folt, rengeteg trambulin anomália, az ismerős csövek, a daru maradéka, oszt slussz.

    Ja: a veteránt a bunkerajtóban él elhajtottam a vérbe, hogy ez nem a sereg, hagyjon békén. Ha elkezdesz udvariaskodni vele, akkor szövegel a 300 rubeles belépti díjról, így nem és simán vissza lehet menni Szidhez. bármikor, csak a kavicsát nem találom. A tesók egyike nekem felrobbant, a gyógyítás is meg volt. Eddig tetszik. Ennyi szöveget több ember kell, hogy fordítson, de ahogy nézem az angol teljesen jó, lehet abból elindulni nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák