Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekeeci

    senior tag

    válasz kislaki92 #10923 üzenetére

    A realizmust én is bírom, de az legyen megközelítőleg valódi realizmus. Pl az AA2-ben nagyon jó ez a darkos hangulat, de azért néha-néha süthetne a nap is. Vagy a Legendaryban, ahogy a bokrok lelassitanak futás közben, meg ahogy a fegyver mozog célzáskor. Az viszont, hogy ugyanazzal a fegyverrel az AI hajszálpontos lövéseket oszt, az már nem reális, vagy én 4-5 lövéstőt kifekszek OK, a hosszúkabátos bandita 10-15 fejlövéstől fekszik csak le, megint csak nem reális.
    Szintén a Legendaryban figyeltem meg, egy katona (sima katonai ruhában) 5 vámpír és 3 pszeudókutya támadását verte vissza úgy hogy kb 10 mp-ként tudott egyet lőni, engem egy ilyen brigád úgy hogy exoban voltam megtűzdelve artikkal, kb 10 mp alatt bedarált. Elfőnek a fegyver esett ki a kezemből (szinte mindig ha monster-támadás ér), az NPC-knél ilyet sohase láttam.

    kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Új hozzászólás Aktív témák