Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    Sziasztok!

    Egy kis kedvcsináló leírás a OL LEGENDARY modhoz. Szerintem ez eddig a legjobb SoC mod amivel valaha játszottam. Íme a tapasztalatok 10 órás játék után, az elejétől csak Zatonon játszva!

    - Könnyen telepíthető. Csak másolni kell. Van hozzá 2 fix és go.
    - Csak a felirat angol, a hang marad a hagyományos tehát feeling megőrízve.
    - Én eddig (ismétlem 10 óra játék után) több fegyverrel találkoztam mint az eredeti SoC-ba összesen az egész játék alatt. :Y
    - A fegyverek nem csak színükben térnek el (kívéve persze 1-2-t) hanem paraméterekre is odafigyeltek.
    - Káprázatos az NPC algoritmus. mikor szidorovicstól kijövök láttam a megszokott emberkéket +Wolf. 1-2 küldetés meg katonatámadások után, már feltünt 1-2 Szervoruhás neutral is, megjelennek a sisakos komolyabb fegyveres emberek.
    - Nincs csend a pályán. Valami kóbor állat mindig akad valahol. Elején csak kutyus, cicamica, patkány. 10 óra után már Chimera és vérszopók, zombik. :Y
    - Megtámadt helyet általában benépesítik neutralok.
    - Imádnivaló a változatosság. Volt hogy stash-et kutattam, és szerényen 2 kutatóruhás neutral fel alá mászkált német kaliberrel a kezükbe. :Y
    - Fegyverhangok tökéletesek bár a sörétesé nem tetszik de elnézem. :B
    - Mesterséges intelligencia (AI): na igen ez a fontos nekem. Ebbe a modba találták el a legjobban szerintem. Lássuk csak:
    = Messziről észrevesznek, de csak ha látómezőben vagy. Tehát lehet lopakodni, avagy megtévesztve
    őket hátulról megtámadni őke észrevétlenül.
    = Cálzásuk nagyon jó, kellően korrekt, ha épp úgy kap el a golyó akkor vagy eldobod a fegyvert és
    bevörösödsz, vagy azonnali halál, de van mikor csak épp szúnyogcsípést kapsz.
    = Gránátokat sem műhold pontossággal dobják rád, hanem kb-re. tehát túllehet élni.
    = Ellenfél elbújik, vár, majd lő váratlanul. De az is lehet hogy elbújik, de jön egy gránát tőle.

    - Kitörésnél mindenki elbújik aki tud.
    - Végre korrekt a fegyver elhasználódás. Nem is túl hamar, de nem is lehet ugyanazon fegyverrel végig játszani a játékot javítás nélkül. Nagyon optimális.
    - Néha ott látok ellenfelet ahol eddig soha. Vasútnál volt hogy lelőttek váratlanul. Reload után láttam hogy 3 military ruhás kósza katonácskák voltak csak úgy.
    - Lőszer ellátás? Fegyverellátás? Nem gond... bőség zavara.
    - Gyógyszerek? Na ezzel kicsit spórolni kell. Ahogy tapasztaltam a kötszer amivel spórolni kell, mert az nem terem minden fán. De an cigitől kezdve, löttyök.
    - Gránát arzenál. Legalább 4-5 féle gránáttal találkoztam eddig.
    - Kütyük, kézbevehető artifaktok >> anomália generálás adott helyen.
    - Nehezen észrevehetők egyes anomáliák ami élethű.
    - És most jön egy fontos. Eddig NO CRASH! Pedig full grafikán hajtom.

    Egyenlőre ennyit tudok mondani róla. :R

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák