Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz emre #4051 üzenetére

    Vagy veszel egy táskát és a felszállás előtt bepakolod az összes cuccodat a táskába valahová :)

    Amúgy tegnap megbírkóztam a Noé bárkájának védelmével, fél maxos exoskeleton + távcsöves AEK karabély (1000 méter a hatótávolsága!!!) + Bizon 9x19 AP lőszerrel (2.0-ban már ilyen is van) + távcsöves Striker shotgun :D

    Apró bug hogy legtöbbször a támadások között megakad a script, és sokszor percekig állunk ott, a mentés + visszatöltés továbbviszi a scriptet, viszont szemét mert ha nem történik semmi percekig és el akarok menni a Skadovsk-ra javítani + egyebekért, mire visszaérek a bárkához tuti hogy gyepálják őket...

    Amúgy Bizonhoz vittem magammal 1000 lőszert, shotgunhoz 200-at + 7db F1 gránát volt nálam. Gránát elfogyott már a 2. hullám közepén, a végén maradt kb 200 Bizon lőszer + ~120 shotgun patron... 3-an élték túl a végén Noé és Davison kívül. Hosszadalmas és nehéz quest, és

    SPOILER ALERT!

    Nálam Noé beleőrült a mutáns hadjáratba miután átvettem a jutalmam és beszéltem vele másról, elkezdett kiabálni majd nekem támadt, ezért le kellett lőnöm meg a kutyáját is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák