Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b05co

    tag

    válasz yitsushi #9 üzenetére

    Habár már megbeszéltük steamen, azért a nagyérdeműnek leírnám, hogy a félreértés ott volt, hogy Yitushi a Community szervert "non official"-nek vette, nem pedig úgy, ahogy én értettem, tehát a Steam csoportban összeállt több hazai játékos kezdeményezésének. Azért itt érdemes tudni, hogy a kolléga nem volt teljesen tájékozott, mert ekkor már bőven ment a szerveződés a Steam csoportban, amit ő nem követett figyelemmel (admin voltam már egy ideje stb...), én pedig ezt nem is feltételeztem, hisz ő maga is moderátori szerepkört töltött be :) Továbbá (és még mindig csak azért hogy mindenki értse miről van szó) nem magával az Oxide moddal volt a gond (hiszen az önmagában semmi extrát nem tartalmaz egy Welcome msg-n kívül), hanem azzal, hogy komolyan meg volt változtatva a játékmenet, mivel ki voltak véve az automata fegyverek stb, stb... Azt is megbeszéltük, hogy én megértem, hogy napi szinten 20 hasonló üzenetet kapott "komolytalan" arcoktól, de azért én továbbra is azt gondolom, ha picit nagyobb az érdeklődés a részéről, akkor most egy szerver futna, egy bővebb megbízható admin gárdával, nem pedig kettő, úgy, hogy az egyik szerveren 1 admin van a másikon meg 3... Közösségi pedig attól lesz, hogy a közösség egy nagyobb hányada tevékenykedik a szerver a facebook és a steam group mögött, továbbá feljárogatnak az emberek a Mumble szerverre is ismerkedni beszélgetni stb... Ezt sem vita alapként írom le, csupán megválaszolom a kérdést :) Igazából mindent összevetve az alap magyar probléma lépett fel, senki sem bízott senkiben, így lett két szerver, most pedig jön az erősebb kutya ****ik rész, amit pont el akartam kerülni, mert senkinek sem jó, pláne nem a közösségnek, de egyelőre még nem született megoldás :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák