Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz BMS #365 üzenetére

    Magában az alap az a fából nyert fa ( tudom hihetetlen, de már csak ilyen a természet :) ) , kőből tudsz bányászni ki követ. Ez így fedi a nyersanyagkeresés fő részét. Ezen kívül vannak állatok random mászkálva-megjelenve...belőlük tudsz zsírt kinyerni leginkább ami fontos. Nyilván egy sima disznó kevesebb, egy medve jóval több nyersanyagot ad, de a maci elég tápos is, szóval amíg egy malackát egy sima kővel is letudsz ölni, a macira a nyílvessző is armadával kell.

    Ha ezek megvannak akkor kellő nyersanyagból tudsz kemencében kiégetni fémet. Az építés mivolta úgy néz ki, hogy alapból amit leraksz, az kb 1 ütéssel szétrombolható és van is limit a szervereken, hogy tünjön el xy idő után. Ez azért kell, hogy ne legyen minden vacakkal tele a szerver, csak a rendes épületek legyenek. Ha felhúztál egy kis kuckót, azt fával tudod erősíteni vagy kővel, fémmel és a legerősebb az a jajj játék hogy hívja, erősített fém talán...nem ugrik be.
    Igazából elég jól ki van találva mit mire hogy kell...nagyon nehéz leírni így...receptek-random nyersanyagok a földön...ládák...hordók...segélycsomag repülőről...bányagép...olajfinomító... rengeteg dolog van benne.

    Én nagyon szeretem a Rust-ot, a maga idegesítő mivoltjával... sajna rengeteg az orosz és más nemzetiségű csodarém, akinek nincs jobb dolga, mint a te játékod szétcseszése.

    Én azt mondom vedd meg bátran, főleg ha most húsvét alkalmával lesz valami sales a steamen... ha van kedved hozzá és hasonló stílusú emberke vagy, mint én szívesen tolom veled...annyi nekem most oktatás miatt a jövő hét még kiesik totál...de utána leszek akár napi szinten!!!

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák