Új hozzászólás Aktív témák

  • chris2122

    csendes tag

    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy most vásároltam egy TP-LINK TL-R402M típusú routert!
    A problémám az hogy egy PC és egy Notebook között szeretném megosztani a kis szerény 1 Mb/128 kb netem! És sikerült mindent mindennel összekötnöm és a PC-n már a PPOOE kapcsolat típust választottam és így már automatice csatlakozik is a gép a netre idáig stimmel! De a Notebookon nincs net ! A hálózati tulajdonságok fül alatt a Realtek hálókártyámnál is kivan írva hogy a hálózati kábel csatlakoztatva!!
    Na és feltételezésem szerint ez a kábel a rossz amit csináltak az üzletben mivel ha ugyanazt a kábelt dugom be a PC-be (ugye ekkor a notebookban nincs semmi) ami a notebookban volt akkor a PC-n sem működik ugyanaz a kábel de adtak ugye hozzá egy másik rövidebb kábelt is na azzal tökéletesen működik egyből mind a PC és aztán azt kihúzva kipróbáltam a Notebookban ott is működik szépen szóval itt akkor a másik kábelnek lehet gondja??? :O :O :O :O

    Korrektül válaszolok Mindenkinek, cserébe elvárom ha én kérdezek akkor válaszolj te is!

Új hozzászólás Aktív témák