Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    sziasztok!

    Szisztematikusok drágábbak. Azok közül eddig a Xiaomi a legolcsóbb. De az is 80k. Lehet dícsérni, de nem mindenki engedheti meg magánka. A 40k-s iLife-ok se rosszak. Több tagnál is olvastam, hogy meg vannak vele elégedve.

    Nem kell csodát várni a szisztematikusságtól.
    Én különben azért vettem Xiaomit, mert az idő nálunk számít. Ebben a szisztematikus biztos jobb. Lehet ereje, mert néha a macskaszőr makacs és nehezen jön fel. Márkanév. Több dolgom is Xiaomi és eddig meg vagyok vele elégedve.

    Vehettem volna 40k-s iLife-t is, de megengedhettem magamnak ezt az extra költséget. De ez volt nálam a plafon. Régóta vártam az akcióra, mert máshonnan 100 alatt nem kaptam volna meg. Ha meg nem az árat néztem volna, akkor bejöhettek volna olyan extra igények, minthogy nézze mennyire piszkos a padló és ahol jobban, ott többször menjen át. Több ilyenről olvastam már. Csak azok 100k+ kategória.

    Elnézést. Csak nem szeretnék elvakult Xiaomiságot, még ha nekem az is van. Vannak azért hiányosságai, de ár/értékben valóban jó, aki ennyit is rászán.

    Úgy mondanám, hogy 50k-ig iLife a verhetetlen. 100k-ig Xiaomi. Utána levő kategóriát már nem ismerem.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák