Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wildpig

    tag

    Sziasztok!
    Tutibiztos vagyok benne hogy néha nem számolja a találatokat. Szét taktikáztam az emberünket, aminek a végeredménye az volt hogy ő 15 méterrel előttem állt, nekem háttal, mozdulatlanul. Meg is kínáltam hát a G28 táramban lévő utolsó 4 skulóval a háta közepét. Fröcskölt a vér, ömlött a hányás, már hallottam ahogy gyászolja a rokonság... erre megfordult és lelőtt. Alt+F4, többet soha nem játszok ezzel, de a kommentem megírása után megy a dupla-klikk az ikonra ;]

    Egyébként másnak is van olyan hogy FPP-ben néha 3-4 perceket kell várnia a matchmaking-nél?

    Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

  • wildpig

    tag

    válasz sellerbuyer #773 üzenetére

    Most hogy így ezt leírtad, kicsit utánajártam, nem tartott sokáig eljutni a cheat paradicsomának fórumába...
    WH+AIM alap, azon nem lepődtem meg. De ezek már ott tartanak hogy átírták a hitboxot, eltüntették a fákat, a füvet, és a bokrokat a játékból, satöbbi...
    A fejlesztők mondjuk próbálnak küzdeni ellenük, megy a sírás néha a fórumon hogy ROE kémek vannak köztük, mert elég gyakran csak 10 percig működnek az új "fejlesztéseik". A gond az, hogy hiába a hardveres ban, már azt is kijátsszák ezek a fantasztikus játékostársaink... Egy lemeztöredezettség-mentesítés és megfelelő sorrendben indítás feloldja a HWBAN-t. Jól indult ez a játék pedig, azt hittem PUBG magasságokba tör.

    [ Szerkesztve ]

    Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

  • wildpig

    tag

    válasz sellerbuyer #779 üzenetére

    Az elöző hozzászólásodra: Tudom, hogy régebben indult, de akkpr még csak külső szemlélő voltam. Reméljük a legjobbakat!
    Sok, ehhez hasonló idegesítő dolog van sajnos. Például ha hasalok, és olyan helyre kúszok ahol a játék szerint nem lehetne, feláll a karakter. Szerintem kifizetődőbb lenne ha példálul nem kúszna tovább... :U
    Nem egyszer állt már fel a cimbi a legdurvább kommandó közepén... Na jó, ez kontextusából kiragadva furán hangozhat :DD
    Vagy amikor egy tereptárgy előtt random elrakja a bmx-szet...
    Mind ezek ellenére ez az egyetlen játék ami teljesen lekötött az elmúlt 5 (!) évben, és nem túlzok.

    [ Szerkesztve ]

    Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

Új hozzászólás Aktív témák