Új hozzászólás Aktív témák

  • Sopi

    senior tag

    válasz j.bravo #224 üzenetére

    Hali!
    Ilyennel már találkoztam. Ez nem egy ATI 9000pro kártya? Mivel nekem az csinált ilyet (BBA 9000PRO, 64MB). Az egérkurzort meg jól mutatja, igaz?
    Erről azon az oldalon is szó van, amit belinkeltél, ezalatt a cím alatt: ''Garbled Screen: Tile-based Rendering enabled''.
    Menj ide: ''Speciális időzítési beállítások'' -> ''Egyéni felbontások'' -> itt pedig az ''Új felbontás'' feliratra kattints duplán. Itt lehet kikapcsolni a ''tiling''-ot, ezt kapcsold is ki (katt az igenre).
    Ezután újraindítassz és mennie kell.
    Ha mégsem menne (nekem nem segített a 9000pro-val), akkor bizony nem tudok tuti megoldást, de nekem az oldotta meg a gondot, hogy a tv-re kimenő kép színmélységét levettem 256színre és máris jó lett (Powerstrippel csináltam).
    A képek elég furán mutatnak így + az ablakok is, de ami érdekes, hogy a videók viszont jól nézenek ki így is, teljesen olyan, mintha 32bites jel menne ki, mintha a videó ablaka 32bites színmélységű lenne.
    Szóval próbáld meg először azt a rejtett kapcsolást és ha nem megy, akkor a 256szines trükköt. Ha ezután sem megy, akkor nem tudom mit kéne csinálni.
    Üdv: Sopi

Új hozzászólás Aktív témák