Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Ixion77 #371 üzenetére

    nekem az teljesen okes lenne, kinyitom a kulsot es belul a polcokon lenne mindegyiken egy atlataszo ajto. az mar sima muanyag is lehetne, mert nem szamit, lenyeg hogy azt nyitom ki amibol ki akarok venni (vagy betenni) es csak abbol az 1 fakkbol jon ki a hideg levego.

    uram bocsa nem ajtok vannak hanem szilkon fuggony mint sok kozertben a nyitott hutokon.

    az uveges latvany huto az sosem a gazadasagossagrol volt hires, nem veletlen nem azt hasznalnak a normal hutokon.

    amivel meg lehet sporolni az az alakja. regen a hutok gombolyuek voltak, keves ellel es sarokkal. az is sokat szamit csak ugye ma mar nem trendi (max retrozni) meg rossz a helykihasznalasa.

    en meg a kilincset is visszatennem, nalunk mar volt olyan hogy nem lett rendesen becsukva, be lett annyira hajtva hogy a vilagitas mar nem egett, de kicsit nyitva volt.
    egyszer meg a melyhutot is sikerult igy hagyniuk, eszrevettem de addigra mar a benne levo cucc szepen megolvadt, dupla kar, egy csomo aram plusz az egesz kuka.

    tudom persze ma mar nem szabad mert mi van ha belul a gyerek es magara zarja es nem tud kijonni a hutobol...
    (de egyebkent lehet allin venni kulonfele hutoajtos gyerekzarakat)

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák