Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdori

    újonc

    Kedves Fórumozók!

    Sajnálom, hogy ilyen buta kérdéseim vannak, és eddig nem is mertem nagy nyilvánosság elé hozni a bénaságom... Szóval előre is bocsánat, tisztelt tudorok!
    Sokat olvastam már, de ahelyett, hogy megerősítést nyertek volna elképzeléseim, összezavarodtam.

    Szóval:

    1. Ugye jól értem, hogyha nem Erstés hitelkártyáról (hanem OTP-sről) töltöm Curve-ön keresztül a Revolutot, akkor az vásárlásnak számít, és visszatérítés is jár utána?
    2. Az ilyen metódusú feltöltés, ha a Curve-ön beállítom a kártya pénznemét HUF-ra, és úgy töltöm fel a Revolutra, akkor nem számít fel díjat a Revolut? (Ha a férjem Revolutjából szeretnénk az enyémre a virtuális kártya segítségével pénzt áttenni, arra díjat számol a Revolut. Ez a Curve-vel másképp van? Esetleg a Revolutok között is csak állítani kellene vmit? Vagy a Curve-nél azért van másképp, mert mögötte a HUF-os kártyák állnak?)
    3. Tudom, filléreskedés, de mégis olyan jól esne, ha ez is menne. Sajnos agent nekem nem tud már promókódot rögzíteni, mert 2019 decemberi a számlám. De sokáig nem használtam. Most viszont sok dologra is jó lenne, ha jól gondolom. Amikor én nyitottam a számlám, valami linket követtem, de senki sem segített. És bár lett volna (mostmár utólag tudom, hogy ez történhetett) ingyenes kártyaküldés, nekem a regisztráció közben törölnöm és újratelepíteni kellett az appot. Másodjára már csak úgy letöltöttem. És nem kaptam kártyaküldést :( Akkor úgy gondoltam, hogy mindegy, úgyse kéne nekem semmire. Most pedig nagyon jól jönne a fizikai kártya. Szóval a kérdés, hogyha olyan telefonszám van most rögzítve a Revolutnál, amit nem bánok, ha nem lehet újra regisztrálni vele. Az E-mailcím is ilyan. Ha bezárom a fiókot, és újat nyitok linket követve, akkor megkapom a linkhez rögzített promóciós ajándék(ok)at? (Második fiókot nem sikerült létrehozni, hogy teszteljem, haragba meg nem akartam kerülni a Revoluttal...)
    4. Hogy miért nem simán kifizetem érte a pénzt? Hát, nem is tudom. Annyi, hogy ezt a 2 számlát, férjemét és az enyémet arra szeretnénk használni, hogy a 4 gyerekünknek legyen általunk feltölthető számlája, és mindegyiküknek legyen kártyás hozzáférése valamelyik számlához. Tehát az egyik Revoluton lenne az egyik Revolut és az egyik Curve kártya. A másikon a másikak. Én tudom, hogy erre van más megoldás is, de nekünk most egy ideig ez így elég jó lenne...

    Elnézést, hogy hosszú lett, de úgy éreztem, a pontos válaszokhoz körül kell írnom a helyzetet.

    Előre is köszönöm, és várom, ha valaki tud válaszolni, üdvözlettel: zdori

Új hozzászólás Aktív témák