Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz kmarci25 #22149 üzenetére

    Mint írtam, már több, mint egy éve használom a Revolutot és eddig tetszett, nem hoztak olyan változtatást ami engem érzékenyen érintett volna. Az, hogy a limitet 1/5-ére veszik a korábbinak az egy drasztikus változtatás. Ha más sírna más módosítás miatt én megérteném, hogy őt érzékenyen érinti egy adott módosítás. Részben ezért van ez a fórum, hogy az ilyesmit kibeszéljük, nem? :F
    Én csak megjegyezetem itt, hogy ez azért egy drasztikus változtatás és egy ilyen lépés után nekem megingott bennük a bizalmam. Másoknak az után következett ez be, hogy nem tudtak hozzáférni x ideig a pénzükhöz vagy más gondjuk volt.

    (#22147) Ezekiell: Azzal valóban nem voltam tisztában, hogy 2018-ban ekkora veszteségekkel üzemeltek, de 2019-re 350%-os növekedést produkáltak. A felhasználói bázis is egyre csak nőtt. Én de szerintem más sem tudja, hogy hol tartanak most. Egyébként az, hogy egy új pénzintézet veszteségekkel üzemel az tök rendben van egy darabig. Nem csak a meglévő contractok módosításával lehet profitot termelni, hanem új termékek bevezetésével. Például reménykedtem benne, hogy a crypto vonalra jobban ráfekszenek és lehet majd rajtuk keresztük oda-vissza váltani úgy, hogy crypto küldése saját walletre is opció lesz. Ez eddig tudtommal nem következett be, ez is szab némi gátat ahhoz, hogy teljes értékű modern pénzintézetté váljanak.
    A meglévő bankok már "jól laktak". Azok is kegyetlen kapzsik és ott is a profit maximalizálása a cél. Ezért is reménykedtem benne, hogy talána Revolut hoz némi színt a pénzügyi világba, de ez kb a 2020-as év végéig fog tartani. Az idei módosításaikkal eddig csak azt vázolják, hogy ez is csak egy N+1-edik bank lesz pár hasznos funkcióval amit persze bármelyik más bank is bevezet majd amikor már az ilyen úttörőknek, mint a Revolut megéri. Én ezzel szemben másra számítottam, ezért terveztem velük komolyabban. Tévedtem, ennyi. :U

    (#22151) razorbenke92: Te tökéletesen átlátod a helyzetet, köszönöm! Azt honnan tudja bárki, hogy amellett, hogy nekem vagy másnak van X átváltani valója, mennyi a hitele, mennyi a fiztetése és milyen más szolgáltatásokat vesz igénybe aminek szintén van havi díja, a számlákon és a kaján kívül milyen más kiadásai vannak? Az a ciki, hogy valaki meglát egy számot, azt gondolja, hogy "hú de jó lenne ha nekem ennyim lenne" minden egyéb tényező ismerete nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák