Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tithian

    őstag

    válasz Egon #1 üzenetére

    Nehézségét tekintve sem mai játék, sok pályát soha nem sikerült megoldanom, de most majd előveszem újra, hátha okosabb lettem.
    A 800x600-as felbontás támogatása is korát megelőző dolog volt benne, ahogy a lények tárgyhasználata is. Sok mai RTS-sel ellenben itt tényleg számít a stratégia, 'N' egységet nem 'N+1' egységgel kell legyőzni, hanem komolyan meg kell gondolni, mit is teszünk. A mesterséges intelligencia szerintem is kiváló, nagyon érti a dolgát és pont a legérzékenyebb pontokon támad.
    Egyébként már csak azért is jó játék, mert nem láttam azóta sem olyan RTS-t, ahol órákat szenvedntem volna egy szalámis szendvics vagy görögdinnye elfoglalásával :)

    </örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

  • HaaS

    addikt

    válasz Egon #1 üzenetére

    Hogy is volt:)?

    ''- Oooold maan, you seek the Spell of Mastery!
    - You have come to meee... my work has already met... its... end...
    - If that is the truth... than you work my STAFF!!!
    (tílululu- tíílululu...)
    - Nooo... noooo... aaaaaaAAAAHHH!!!''

    :))
    Én is próbálom hinteni az igét más fórumokon, de nem nagyon pörögnek az emberek e sorokra.
    A MoM mindenidők legjobb játéka, még mindig jönnek ki frissítések a régi alapra. (Jópár kisebb bugot kijavítottak az eredetin, így (még) egy kicsit nehezebb már:). Belegondoltatok már? Lassan tíz éve játszuk, kisebb megszakításokkal:))!
    Akit érdekel, annak szólok, hogy van benne egy kis apróság, amire csak ötévnyi játék után figyeltem fel. Ha felderítővel megtámadtál egy node-ot (ha meghal a meneküléskor, ha túléli, mindegy), akkor a jobb oldalon középen utána már kiírja, hogy mi van benne, nem kell térképeket, meg emlékeztetőket írni. (Igen fontos info, enélkül baromi nehéz a játék.) Azért mondom csak el, mert jópár megrögzött MoM-ossal beszélgettem, és van akinek kimaradt ez a dolog.

    Imádkozzunk, hogy ne csináljanak remake-et belőle.


    Megemlíteném még a Neuromancert... csodálatos perceket szerzett. Aki nem emlékezne: amolyan hacker gamma volt, mindenféle implantokat tudtál magadba szerelni, de a sztori is nagyon jó volt. Az szerverek bombázása mindenféle proggival meg maga volt az adrenalin. Ott is kellett hardvert venni, szoftvert újítgatni, király volt.

    Hacker gammák ma is jönnek ki, az adrenalin megvan, sztori, mondanivaló semmi.

    Nah üdv,
    HaaS

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • Tib_

    csendes tag

    válasz Egon #1 üzenetére

    Roviden: Master of Magic onindzs :) kulonoskeppen a darkelf warlockok doom boltja bar nem igazan lehet 1-2 dolgot kiemelni annyira eltalaltak annakidejen a jatekot.. Call the Void nevu chaos spell animacioja? :) egesz jol tizedelte a kijelolt varost

    .

Új hozzászólás Aktív témák