Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz Zsivaagoo #14355 üzenetére

    alaplap típusa: Gigabyte 970A-D3P (Biztos, hogy kompatibilis a cpu-val!)

    Hogy mi működtetné proci nélkül a gépet? Nyilván nem azt vártam, hogy csodák csodájára elindul a gép. Viszont proci nélkül fekete képernyő, ventilátorok felpörögtek és nem állt le a gép egyáltalán. Az új procival (FX8320) 1mp alatt leállt magától az összes ventilátor és ennyi... Ha nem lenne kompatibilis a procival, akkor se kéne leállni valami "hibaüzenet" pl. sípolás formájában minimum kellene, hogy legyen. De ez egyből le állt. Mindent úgy hagytunk régi proci vissza és egyből elindult...

    Mi se ma kezdtük...

    (#14356) shteer
    frissnek mondható volt a BIOS rajta
    a 3 hetes kenyér is frissnek mondható. mégse az

    Én ezt úgy értettem, hogy az alap BIOS-nál frissebb volt rajta, de nem voltam benne biztos, hogy a legfrissebb volt feltelepítve. Mindegy is, hogy milyen BIOS volt rajta, mert a honlapon a FX8320 mellett "Since BIOS Version" alatt az F3 szerepel. Ami a legrégebbi BIOS és mint írtam vissza lett téve a régebbi BIOS is és azzal ugyan ez az eredmény született.

    Szeretném hangsúlyozni ismét, hogy mi se ma kezdtük. Gondoltam, hogy hátha van másnak ötlete, vagy megerősíteni, hogy igen ez proci hiba...

    [ Szerkesztve ]

    Visca el Barcelona!

Új hozzászólás Aktív témák