Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #6 üzenetére

    "Ethan-t már az elején olyan csonkítások érik (kezén, lábán), hogy menni nem tudna, de ez a lötty mindent megold."
    A végén kiderül, miért van ez így. És nem kell aggódni, Ethan kap egy olyan szintű lezárást végül, amilyet még korábban egy RE karakter sem.

    Nekem a 7 elsőre nagyon tetszett, de minden újrajátszással egyre idegesítőbb lett. Az első 20 perc hihetetlen fárasztó, csakúgy mint mindig végighallgatni az összes telefonhívást és úgy általában semmit nem lehet elnyomni. A hajótól meg előre rettegtem már a 3. kör után.
    A Village sokkal barátibb lett ebből a szempontból. A fél játék kihagyható, minden átvezető elnyomható és nagyon ütős fegyverek unlockolhatók. Hardcore-on bő 2 óra alatt végig lehet futni kényelmesen anélkül, hogy felidegesíteném magam.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #6 üzenetére

    Mert a Resi 7-ben nincsenek "furcsaságok"? Mikor Mia levágja a bal kezünket azt Zoe csak vissza gémkapcsozza nekünk meg Baker papa ha elkap akkor ásóval lecsapja a lábfejed de azt is egy kis lötyivel visszaragasztjuk :U Amúgy meg told végig és ez az Umbrella utalás nem véletlen a végén minden kiderül és azért durva szerintem, hogy idáig vitték a sztorit ezt jó előre megírták vagy egész jól tudnak sztorit kitalálni menet közben is.
    Azért első végigjátszásra Hardcore fokozaton nagyon jó kis játék volt alig tudtam letenni.
    De igen utána végig toltam a Resi 7-et és sokkal jobb az atmoszféra sokkal inkább Resident Evil nem egy rész van mikor alig merek odanézni vagy inkább leveszem a fülest pedig másodjára vittem végig igaz már pár éve volt az első végigjátszásom így nem emlékeztem mindenre de akkor is ha tudtam, hogy mi lesz akkor is feszült és ijesztő volt a játék.
    Mint írtam ez a Village próbál minden lenni: horror(Dimitri és Benevientó kastély), akció(Moreau, Heisenberg) és igazából jó lenne mind de túl kevés illetve sokkal többet ki tudtak volna hozni csakhát sokan sírtak a Resi 7 alatt, hogy túl ijesztő meg ilyenek és most próbáltak minden játékosnak kedvezni ami olyan 60-70%-ban sikerült szerintem.
    Grafika igen nem javult sokat readás nincs MSAA vagy AA OFF opció csak TAA ami eléggé elmossa a texturákat pedig biztos szépek de így csak kidobott órák a grafikusoknak... Ha közel mész falakhoz, ajtókhoz(ami azért gáz mert kva sok ajtó van readás ugyanolyan és ugye tudsz "peakelni" tehát csak épphogy kinyitod az ajtót ezáltal ott a képedbe a textura erre azért odafigyelhettek volna..) azért még mindig eléggé elnagyoltak a textúrák. De az összkép meg pálya dízájn,a szörnyek nagyok jók lettek.
    Most toltam ki a Not a Hero DLC-t Resi 7-hez professional nehézségen és hát igen ez így adja ezeket a legnehezebb fokozaton kell tolni akkor adja át a valós dizájnt, atmoszférát a játék. Ha easy-normalon vagy az mintha egy filmet néznél sose fogy el a töltény, mindent túl élsz stb. Madhouse Resi7 lesz ebből de már előre félek tőle :D Village Shadow of akármi meg nem tudom 3 tár fejbe egy ellenség hát tuti hajat tépnék alatta így lehet csak NG+ lesz belőle.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #44 üzenetére

    Szerintem ő tudni fogja.

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Új hozzászólás Aktív témák