Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ziog

    aktív tag

    válasz Matthew #19 üzenetére

    Általában szerinem ismerik a cégek, sőt vannak olyan lehetőségek is amelyeiknél pont CISCO-s szakembert keresnek. Szerintem megyek tovább CCNP-re, de más CISCO-s tanfolyamok is vannak, pl egy Unix/Linux, vagy egy Wireless lehet hogy jobban érdekelne - no de ez személyes.

    A CCNA képzés 4 féléves, voltak nálunk olyanok akiket már a 3. félévtől velvettek valami munkahelyre, de nem tudom hogy mennyit kerestek mindezzel.

    Szerintem szükség van CISCO-s szakemberekre, mivel ha egy kicsit jobban belegondolunk és azt mondjuk, hogy Internet akkor szinte biztosra lehet venni hogy valahol ott van egy CISCO-s eszköz is.

    Hogy mennyibe fáj a képzés? Nekem az első két szemeszter 15-15 ezer volt, a 3-4 18-18 ezer. Így azt mondhatom, hogy olcsón megúsztam. Nekünk volt jelentős kedvezmény is. A mi sulinkban egy külsős olyan 90-100 körül kellett fizetnie egy szemesztert. Ha így nézem akkor biztos, hogy nem csináltam volna meg.

    Szerintem te egy kicsivel jobban jártál volna, ha még akkor csinálod meg míg suliba jársz. Szerintem minden műszaki infós suliban van CISCO-s oktatás is.

    Ennyit tudok most elmondani, ha van még valami kérdésed akkor szívesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés