Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz nyunyu #14 üzenetére

    Ize, juniusban adtak ki a 2.18.0011-et, szoval 4 honap alatt sikerult elharitaniuk a fo problemat.

    Egyebkent hazimozierositom van, igy fej-fej mellett teszteltem a ket hangkartyat...
    2 Winamp elindit, egyik Au4-re allitva, masik alaplapira, ugyanaz a FLAC megnyit, szinkronba hozom a kettot, aztan erosito taviranyitojan csak 1 gombnyomas, hogy eppen melyik hangkartyat hallgatom.
    Analog kimenetek kozott eleg jelentos kulonbseg van, digitalisak kozott nem vettem eszre semmit.

    Ezert irom, hogy folosleges a hangkartya, ha ugyis digitalison akarja hasznalni, es a hangrendszere is tud DTSt dekodolni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Kis zöld izé

    senior tag

    válasz nyunyu #14 üzenetére

    Részben egyetértek veled, de nagyrészt viszont nem! Mindenkinek más igényei vannak. Ha csak filmnézésre kell neki, akkor valóban pénzkidobás. Ennyi amiben egyetértünk. Creative valóban nem remekel a driverek terén ez biztos, de nem csak Creative van a világon. Amúgy nekem semmi gondom vele, pedig nem az első X-FI karim. ;) Nekem például már nem lenne jó az integrált realtek, sőt semmilyen alaplapi hulladék :DDD , mert pl zenét legtöbbször analógon hallgatok, filmet pedig digiten nézek. Bizony a Realtek analóg csatornái, valóban kritikán aluliak. Szóval nézőpont kérdése, hogy pénzkidobás-e. Számomra biztosan nem lenne az. A lényeg, hogy csak előrébb lehet egy "minőségibb" hangkártyával mint az alaplapival, hátrébb biztosan nem. :) Egyéni vélemény, természetesen nem kell egyetértenünk, ettől még remélhetően megmarad a béke. :)

    Üdv!

    Bye!

Új hozzászólás Aktív témák