Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz bambano #4 üzenetére

    Azért szerintem, aki "ért" hozzá kicsit, az egyrészt látná, hogy ez csak valami malware, másrészt meg szerintem legrosszabb esetben is 1 óra újrahúzni egy rendszert, bármilyen vírus is kerüljön rá.

    Mondjuk lehet csak én beszélek könnyen, mert semmit nem sikerült még begyűjtenem, szóval elképzelhető, hogy létezik valami teljesen megölhetetlen fertőzés is.

    Amúgy meg a rendőrség szarik rá, hogy milyen illegális tevékenységet folytatsz otthon, mert nem ez a dolguk, meg mondjuk ép ésszel ki lehet találni, hogy passzióból senkinek nem küldözgetek ilyen üzeneteket és nem zárolják az ember privát gépét.
    Tehát részemről még áll, hogy - mint a legtöbb csaláshoz, úgy - ehhez is kell egy jó nagy marék hülyeség, hogy valaki ezt beszívja.

    jones965
    Kegyetlen ez a kép :D
    Egy értelmes ember elolvassa azt, hogy "Az ön számítógép működését megszöntettük a meg nem engedett kibernetikus aktivitás miatt." és legrosszabb esetben is röhögve fordul le a székről :D

    Kisfiad gondolom valami itt-ott felugró flash játékkal játszott és úgy jöhetett be. Na ezt még el tudom képzelni, egy kisebb srác még nem tudhatja biztosan mire szabad/nem szabad kattolni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák