Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz twollah #47 üzenetére

    ezt komolyan kipróbálom :)

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

  • hamyka

    senior tag

    válasz twollah #47 üzenetére

    sziasztok :)

    Na ezen én is eltanakodtam hogy női borotvát használni, ilyet nem halottam még hogy a női borotva élesebb és tartósabb lenne, bogarat tettél a fülembe ;]

    Él még itt valaki ki milyen borotvát használ?

    én e- kettő közt vacinálok : [link]

    vagy pedig ezen :

    [link]

    Braunnal az a bajom hogy hot drága náluk minden és az sem biztos hogy kapsz hozzá később alkatrészt, illetve ha kapsz is az örült drága, Braun szituáció:

    ügyfél bemegy a boltba vesz Braun masinát, mondjuk jár jár hozzá borotvaszita vagy mi ok, megveszi, 2 év gari a gépre, nem tudom borotvaszitára mennyi van ha van, ügyfél használja a braunt lejár a gép garanciája gép még működik, közzbe szét kopik a borotvaszita, oké megveszi 6- 15 ezer ft-ért, használja, gép elromlik mehet új gépet venni?

    És eléggé felemáns a Remingtonnal a tapasztalata pár emberkének itt, megveheted a legdrágábbat arra is lesz panaszod :D

    én még sima pengével is tudok hajat vágni csak hát na kicsit bevérzett a fejbőröm, és a pengét amúgy sem bírom

    ja és ezek a lithiumos akkuk milyenek? úgy értem hogy: feltöltés, aztán meddig húzza? ergó: állásában mennyire merül? és ez a hordozható akkutöltő mennyire jó?

    ha mondjuk vennék ilyen Remington PG 6060-as masinát máshol nem kapok hozzá hordozható akkutöltőt csak ahogy le van írva? vett itt valaki ilyen masinát?

    remélem tudtok nekem segíteni

    üdv :)

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák