Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    "Jelenleg 35 000 forintért vásárolható meg, ami ebben a kategóriában átlagosnak számít, de tudásához képest kicsit túlárazottnak érezzük."

    Hogy is mondjam, ha veszek egy terméket (amit kínaiban fele - harmad annyiért megkapok) 35 ezer forintért és éppen csak az egyik fő funkció nem működik benne, akkor nem kicsit túlárazott, hanem konkrét átverés, amiért a fogyasztóvédelemhez is lehetne fordulni.

    Régebben volt olcsóbb Philips fülesem kettő is, de büntetés volt mind a kettő, pár nap használat után mentek a fiók aljára.

    Ellenben érdekes módon a phiplips bluettoth audio adapterem kiváló, stereo hifi rendszerben is megállja a helyét. Mint ahogy 15 éve egy grundig hordoztható cd lejátszónak volt olyan hangja fülessel, hogy mikor megvettem az utód, papíron sokkal jobb panasonicot majdnem elsírtam magam, pedig nem volt az audio élvonalában a márka sohasem.

    Mindazonáltal sok éves bluetooth fej és fülhallgatózás (Nokia Essence, Sony, sbh-20 Samsung U, LG HBS-A100 + 1 Medion fejhallgató meg valami fejes, aminek elfelejtettem a nevét) után vettem egy KOSS Prota Pro-t és köszönöm, nem kell más. Szebb a hangja, mint az előző bármelyikének, ultra könnyű, észre sem veszem, hogy a fejemen van miközben jóval olcsóbb is. Tömegközlekedésen zavar kicsit, hogy kihallatszik, amit hallgatok, de annyira jó a hangja, hogy elviselem (meg a mellettem lévők is :D) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák