Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz SaltyDave #357 üzenetére

    1. 100% bizonyossággal a jó terméket kapod.

    2. Amiket néztél, azok az indiai Note 5 tesztek voltak, nem is ez a készülék. Azok Európában Redmi 5 Plus néven futnak. Ha indiai tesztet nézel, akkor az ottani Note 5 Pro 99%-ban megegyezik ezzel. De legjobb, ha Prohardver tesztet nézel, az pont itt van előtted.

    3. Biztos, hogy nem lesz rá Android 9 (még amúgyis a holdba' van) gyárilag. Mivel Project Treble kompatibilis a telefon, ezért 3rd party támogatás biztosan lesz rá.

    A készüléken a jelenleg elérhető a legfrissebb Android van, de ha csak 7.x lenne rajta, akkor sem érne semmilyen hátrány. A szolgáltatások nagy része úgyis a MIUI verzióval érkezik, nem az Android alappal.

    4. Te tudod, hogy neked mi tetszik.

    5. Te tudod, hogy neked mi tetszik. Indiai régión kívül sehol sem kapható, és még ott is csak a 3/32GB-os modell jelent meg, az is jóval drágábban, mint az ottani Redmi Note 5 Pro. A 6/64GB-osról még semmi infó, az áráról még kevesebb. Ezekben nincs B20, de anélkül is el lehet lenni, ha ritkán mész nagyvárosokon kívülre, vagy nem érdekel a mobil internet. Hogy mennyi ideig milyen támogatás lesz, azt még senki se tudja. Lehet, hogy tényleg betartja az ASUS, de ha nem (ahogy senki sem szokta), akkor is legfeljebb a falnak mehetsz, máshova nem.

    6. Jelenleg nem igazán. Hogy később mi lesz, azt megint csak a jósgömb tudná megmondani.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz SaltyDave #357 üzenetére

    Szerintem kamerában az általad említett telefon közel sem fogja agyoncsapni a xiaomit mert elég harmatos rekeszértékei vannak :) aksi az igen nagyobb a proci az ugyan az ram is van a xiaomiba akár 4gb tárhely is van 64gb meg papír szerint a gpu is ugyan az az asusban mint a xiaomiban.Szerintem a note 5 nek elég jó az össze szerelési minősége,meg úgy szerintem mindenben elég jó,szerintem frissítés is lesz meg támogatás bár ebben még nem vagyok jártas azt majd mások megírják.Én nem bántam meg a telefont,és ahogy Duliee mondaná várhatsz másik telefonra de akkor sosem lesz telefonod :) És végül a döntés a tied meg veszed ezt vagy meg várod az asusut vagy akár milyen telefont.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

  • Z_A_P

    addikt

    válasz SaltyDave #357 üzenetére

    Na már most ezzel a fejjel, érdemes-e nekem ragaszkodni bármilyen gyártónak a kezelőfelületéhez?

    Igen, ehhez igen. Utana a fejed vered a falba hogy ki talalta ki azt a baromsagot Androidra hogy kulon van "asztal" widgeteknek, meg kulon van App lista.

    OK

Új hozzászólás Aktív témák