Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterman

    csendes tag

    válasz Pityu. #619 üzenetére

    Különben így van. Eddig csakis Flagship mobilokat vettem, de ahogy most szétnézek a piacon hihetetlenül túl vannak árazva.
    Mondjuk a Samsung-ról már rég lemondtam, az i-phone-hoz meg el se értem, mert valahogy sose tudott meggyőzni, de amennyit most elkérnek egy telefonért az már bűncselekmény. Annyiért simán veszek egy jó állapotú használt autót is. :)

    2 - 2,5 évente cserélek mobilt és az utolsó három periódusban is a HTC-re esett a választásom.
    HTC 10-et használom még mindig, amit imádtam teljesen az utolsó Firmware update-ig. Azóta nem ismerek rá.
    Lassú, hogy az már fáj és az aksi már csak akkor bírja ki az egy napot, ha melóban még töltök rá....

    A kamera minősége... hát mit is mondjak 3-4 évvel ezelőtt is már olyan fotókat lehetett lőni az akkori mobilokkal, hogy az már túlzás volt egy telefonhoz képest. Annyira aprók a különbségek, hogy én csak azért mert valakinek sikerült a csúcs mobillal épp úgy beállítani a teflont, hogy épp abban az időpontban nem mozgott a keze és a fényviszonyok épp jól jöttek ki és lőt egy jó képet.... hát ezért én nem fizetek ki 1000 Fontot, főleg hogy évente lehet lövök 50-60 fotót max.

    Káva, nem káva, notch, nem notch igazából nem érdekelnek. Notchot el lehet tüntetni, különben nem zavar, és nem használok telefont tok nélkül.
    Látom a rengeteg Samsung-ot és Iphone-t a shopokban, ahol próbálják eladi a haszált ,,refurbished,, darabjaikat, mert egyszerűen az üveghátúakat ripityára lehet törni, az i-phone mesteri alumíniumát pedig agyon csikarni.

    Én most épp a Oneplus 5T és a Honor View 10 között vacillálok. Cca 420-450 font. Ez még az a határ, amit nem sajnálok kiadni egy telóért.

    De lehet beállok én is és veszek egy Xiaomi-t. :)

    Allways look on the bright side of life!

Új hozzászólás Aktív témák