Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz candle-light #2857 üzenetére

    A kettő között ég és föld.

    Üzemidőben, teljesítményben és amúgy minden téren.

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

  • Vartanus

    őstag

    válasz candle-light #2857 üzenetére

    Szia!

    Én fentebb írtam Honor 4X-ről váltottam, ami hardverben tesója a P8 Lite-nak(ugyanúgy Kirin 620 SoC 2GB RAM csak a Honorban 8Gb a ROM míg P8 L 16GB) és hát kb hiperűrtér ugrásnak érzem a Redmi 5 Plust azután főleg a 64GB ROM az ami eszméletlen sok na meg az sem semmi hogy egy Dead Trigger 2 és egy WoT Blitz elfut a telón szinkronban néhány lapos Chromemal meg egy két rendszerappal(ÚÚGY, hogy a MIUI egyiket sem zárja be simán lépkedhetek úgy, hogy egyik pillanatban még WoT másikban Dead Trigger 2 vagy Asphalt 8 ..)és még így is vagy 1,2-1,5GB RAM van szabadon. :C :C :DDD

    A kamerája is nagyon jó még úgy is hogy itt nincs záridő állítás és komolyabb pro mód mint a Honor 4X-nél. A fülesre menő hangminőség is döbbenetes, de az alsó hangszóró is átlag feletti a 100K-ig bezáró ársávban.

    A MI távirányító is nagyon nagy plusz.. ez a családban a 3. Redmi és én is nagyon rászoktam a MI távirányítóra (TV, Házimozi, infrás villanykapcsoló, BOX ).

    A külsö nagyon ott a toppon, minőségi fém burkolat, kiváló összeszerelés... én szeretem a telóim direkt megnyomorgatni picit hajlítgatni milyen anyagból van és gyakorlatilag semmi hang nem jött ki a Redmiből és hajlítgatásnak is ellenáll - csak a kis természetes és jótékony rugalmasság van benne az alumíniumötvözet készülékházban és készülékvázban :)

    ÜZEMIDŐ?? fenomenális ha egész nap keményen nyűzöm is estére van még 35% :P :P

    A gyári szilikon tok is nagyon jól néz ki és igencsak paszentos a telón.

    Én csak és kizárólag szuperlatívuszokban tudok beszélni a Redmi 5 Plusomról (és a tesóim is a saját Redmi 4x-ükről). Egyszerűen 3 nap után sem hiszem el, könnyekig hatódva hogy bruttó 55-ért tudtam venni egy szinte tökéletes telefont hivatalos hazai garanciával és szervizes háttérrel :C :C :R :R :R GGIGA MEGA BRUTÁL HATALMAS RESPECT A Xiaominak :R :R :R

    Lehet most úgy tűnhet ezért a hszemért a Xiaomi fizetett, de nem ;] :DDD életem első Xiaomi telója és úgy hiszem eztán nem is nagyon lesz már más márkától :C :C

    [ Szerkesztve ]

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

  • candle-light

    csendes tag

    válasz candle-light #3939 üzenetére

    Frissítés: valamit nagyon benéztünk a folyamat során, mert kb 1 órás szenvedés után rájöttünk, hogy mégis jó az összefoglalós megoldás. Elnézést a pánikért, és örök hála a leírásért :R :R :R

    (már nem tudtam szerkeszteni az előző hsz-t)

    Ettől függetlenül úgy tűnik tetszik a telefon, jó lesz, jó lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák