Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gringo77

    csendes tag

    A feleségem telefonja pedig egy hete már rosszalkodik. Nem lehet hívást kezdeményezni és fogadni sem. ha pedig sikerül akkor pedig mintha valami zajos csőben beszélnék, a másik fél meg semmit nem hall az egészből. próbáltam már újraindítani, sim ki-be és semmi. A frissítés előtt történt vele valami baj, elvileg csak a gyerek nézett rajta youtube videókat és semmi más nem történt. Minden más alkalmazás és funkció működik. Esetleg valami megoldás????

    A készüléket a Smartshop-ban (Smartphone Hungary Kft.) vásároltam 2018.03.07-én, most ott regisztráltam valami oldalon a szervizhez és ott majd értesítenek hogy mit csináljak.

    A Xiaomi hivatalos szervize nem a Wayteq Magyarország Kft.???

    Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

    :) :) :)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

  • gringo77

    csendes tag

    válasz usergefi #5656 üzenetére

    Köszönöm a segítséget megvan a papír de sajnos csak 1 év garancia van azt pedig a Smartshop intézi de nem tudom mikor mivel 11 óra 28 perckor regisztráltam és majd értesítenek e-mailben de már eltelt majd egy fél nap és még nem kaptam semmit. Többet soha nem rendelek innen az biztos.

    Azt nem lehet hogy én beviszem a Wayteq-hez a gari papírral amit a bolt adott vagy az nem jó nekik????

    Mert most vigyem be az üzletbe, majd ők kiköldik visszahozzák rátesznek egy csomó költséget és majd egyszer 3-4 hét múlva lesz egy telefonom!!! :))

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés