Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz citkar #89 üzenetére

    Nem, szerintem az a nem normális, hogy házon belül töredék áron a kis redmikben nagyobb akksi, infra, jack is van. Persze abban nincs NFC, nincs OIS, nincs épp aktuális csúcs SOC.

    Szerintem, egy flagship telefon nem a kompromisszumról kéne szóljon, ami a kisebb modellben benne van, és a gyengébb SOC is röhögve elviszi fluidan a MIUI-t. A kamera annyival nem gyengébb egyáltalán.

    Manapság a flagship teló tényleg csak az aktuális legerősebb SOC-ról, meg kijelzőről szól, ja meg a leica, meg triple camera. Minden más feature szinten visszalépés, vagy külön magadnak kell megoldjad(typec átalakító, qi powerbank,type c füles, type c infrastb)

    KB olyan, mintha egy prémium autóból kihagynák a hátsó elektromos ablakot, mert amúgy se használja az üzletemberen kívül más, max az anyóson ül, miközben a lowcost autóba meg virít a hátsó elektromos ablak, mert arra főként családos hétköznapi embereknek van szükségük? És,ha a menő üzletember is beülteti hátra a gyerekeit, akkor tekergethessék kurblival?

    Pont ez az, hogy a 3x áron, tudjon annyit, mint a low vagy mid kategória, csak éppen jobban.

    "Aki jack dugóval, elöl elhelyezkedő ujjlenyomat olvasóval, arcfelismeréssel is feloldható telefont keres, akkor azt is talál, korábbi szériában is (adott esetben alig több, mint 14x7 cm-es kivitelben). "

    Talált igen. De már 2 éve egyik flagship sem tartalmazza ezeket.
    Szóval , aki egy mindenes telefont keres, jelenlegi egyik sem alkalmas arra a kifejezésre,hogy minden benne van. Főleg ennyi pénzért.

    [ Szerkesztve ]

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz citkar #98 üzenetére

    De volt. Nézd vissza az előző Huaweieket, Mi 4-5-6, Samsungok. Mind mind volt. Aztán egyik elkezdi, a többi folytatja.

    Meizu 16 pl. nincs NFC, és a rendszere, mind a kamerás képességei elég puritának.

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz citkar #120 üzenetére

    +1, nagyon sok hiszti megy itt a fórumon is sok esetben.

    Biztos jogos is van közte, de nagyon sokan nem is potenciális vásárlók, mert nem abból az ársávból vásárolnak.

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz citkar #120 üzenetére

    Nem mondtam, hogy tökéletesek. Viszont az akkori kötelezőt hozták mindenben.
    Viszont,ha beírom kimovilba a kritériumokat, kivétel nélkül régebbi telókat hoz csak ki. Érdekes.

    "az emberek egy részének semmi se elég jó, nem tudnak kompromisszumot kötni,"

    Itt arról van szó, hogy egy flagshipnél ilyennek fel se kellene merülni, hogy kompromisszum, vagy csak nagyon minimálisan(mondjuk 2sim vagy 1 sim + sd - erre megoldás alapból a nagyobb tárhelyűt venni - itt van lehetőség a választásra - de pl, NFC, jack, vagy nagyobb akksi lehetőség nincs is). De nem az, hogy olyan nincs benne, ami a low/mid cost telefonokba ott virít. Ez régen máshogy volt.
    És itt arra céloztam, hogy míg a harmadannyiba kerülőbe , kiegészítők, hurcibáló cuccok nélkül tudod azt elvégezni, amit itt csak plusz eszközökkel és _szerintem_ ennek nem így kellene lennie.
    Persze kinek ez kinek az. De ami tény az tény, hogy szerintem jóval kompromisszumosabbak a mai telók, főleg ennyi pénzért, ahova már felkúsztak. :U

Új hozzászólás Aktív témák