Új hozzászólás Aktív témák

  • Csepy

    senior tag

    A csomagolás tekintetében nincs egészen igaza azért AliceWake-nek. A mi band 3 csak legelső generációja (2018 augusztus-szeptember) kapta a régi csomagolást, és már tavaly október óta az új csomagolásban kínálják, ami tulajdonképpen megyegyezik a mi band 4 csomagolásával (a nyilvánvaló számbeli eltérést leszámítva).

    Egyébként a nem túl nagy különbség sem feltétlen olyan megállapítás, amivel egyetértek. Nyilván a kijelző hatalmas különbség, nagyobb, és közvetlen napfényben gond nélkül olvasható (mi band 3 150nit vs. mi band 4 400nit), sokkal jobb a felbontás (120x80 vs 240x120), ezáltal sokkal élvezetesebb olvasni bármilyen értesítést, ami ráadásul most már görgethető is. Kifejezetten hasznosnak találom pl a telefonról futó zene vezérlését. Redmi airdots-ot használok és az sajnos nem tud sokat a megállításon és a Google asszisztensen kívül vezérelni, de a band mindent megold. Én Spotify-jal használom, de VLC-vel is simánműködik. Szóval szerintem hasznosabb, minden téren sokat fejlődött. Az, hogy a mi band 3 szíjai tökéletesen ugyanazok, mint a 4-eséi, nekem külön jó, az összes szíjam használható maradt, nem kellett újakat vennem. És azért van egy pár. :))

    Regards: Csepy

Új hozzászólás Aktív témák