Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok.Jó ideje szemezek ezekkel a Xiaoami mobilokkal.
    Viszont amit a régebbi modelleknél olvastam és hallottam itt is megtalálható :(
    MI AI "hangminőség"

    Írták itt páran, hogy ohh ez frissítéssel megoldható, de ha már a régiek után ezen is ilyen akkor mit várjak csodát. Pedig áfa nélkül megtudtam volna vetetni, de ahogy látom több a hátrány mint az előny.
    Kamera itt már azért jobb mint egy Note 4 v. 4x esetén, van benne RAM is bőven, proci lehetne erősebb, de amit kell így is meghajt.Szóval ezt nem 2évre szántam volna,

    Apropó: mivel androidra van bőven kamerás app, egy nem gyárival is ilyen a hangminőség a felvett videónál?

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

  • Roland8622

    aktív tag

    Üdv
    A hang problémára ahogy kerestem belefutottam ebbe:
    youtube Note4 videó hanghibára
    leírás hozzá

    Na most múltkor kaptam hideget meleget a hozzászólásomra, de ez nehezére esne a gyártónak megoldania?
    Én a mókolásra írtam és értettem, hogy so(k) és hátrány, mert ne a felhasználónak keljen már ilyenekkel sz@rakodnia, hogy rendben menjen minden a készülékén.
    Ugye a videóban és a linkben a Note4 van, ami MIUI.Itt is tuti van valami hasonló megoldás, szigorúan azok számára akik elég bátrak belenyúlni szoftveresen a mobilba.
    Én viszont egy frissítéssel örülnék egy ilyennek, de mivel ez már a sokadik ilyen mobilja a gyártónak, nem is akarják ők ezt rendbe tenni szvsz :( lsd. Mi 6 esetén is ue. a helyzet, pedig az ennek a készüléknek majd a duplája.
    Pedig nagyon megtetszett a mobil.
    Most őszintén: ti láttok erre megoldást? Mármint, hogy a gyártó lép ezügyben?

    Ja és elnézést ha nagyon nyavalygósra sikeredett az írásom :U , de tényleg megvenném ezt a készüléket,mert ebben az árkategóriában ilyen speckóval és tudással nem találtam jobbat ami tetszene is.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák