Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGYI

    csendes tag

    válasz huberpe #2175 üzenetére

    Sziasztok!

    Én voltam az, aki a Gmail-es szenvedést elindítottam több héttel ezelőtt. Az én A1-em nyitott és root-olt, így megtehettem, hogy a Doze-t kiiktattam. Azóta tényleg tökéletes, azaz sok óra teljes inaktivitás (sötét, mozdulatlanság) után is kb. 7 másodperccel a feladás után megkapom a leveleket, mind wifis, mind mobilnetes kapcsolat mellett.

    Na de ez nem egy nagy durranás, inkább természetes.

    Ami fontosabb, hogy a Redmi Note 3 Pro-n is végül sikerült elérni egy erősen hasonló állapotot. Ugye azon MIUI van, amit az A1-gyel kikerülünk. A Gmail app-pal az összes létező energiatakarékos opció kikapcsolása után sem tudtam elérni a kvázi azonnali kézhezkapást, ami igen hasonlít az általatok felvázolt A1-es esethez. Végül az Outlook használata és a Gmail letiltása hozta meg a megoldást őszinte megdöbbenésemre. Természetesen előbbire is ki kellett kapcsolni az energiatakarékosságot.

    Ha nem is teljesen analóg a két eset, de annyit megér, hogy megcsináljátok ezt a cserét és megvizsgáljátok, hogy az Outlook-kal miként teljesít az érintetlen A1. A formális logika szerint jól kellene működnie.

Új hozzászólás Aktív témák