Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeami

    tag

    Volt valakinek olyan tapasztalata hogy túl homályos a kamera képe? Egyszerűen amiket ma fotóztam egyszerűen borzasztóak...normál fénynél lámpánál sikerült pár normálisat csinálni de nagyon nehéz...elsőre egyszerűen rossznak tűnik, hibásnak a kamera... :F

    Kipróbáltam a háttér elmosást az normálisan működik..állítgattam az élességet ilyesmi most jobb..de még mindig elég gáz szerintem...volt a kezembe NOTE 5A az sokkal jobb képeket csínált...vagy én bénázok el valamit? :O

    Zene: Xiaomi Hybrid dual drives fülhallgatóval próbáltam, tök jó de ha rádugom akkor feljön pár másodpercre némi alapzaj halkan és kis sercegés ami elhall aztán, ha elindul a zene talán megint van csak akkor már nem hallom... :D Mintha erről is írtak volna itt már...ez normális?

    Kipróbáltam Type-C fülhallgatóval is, annál is van ez az alapzaj, amúgy nagyon jól szól mind a kettő bár nem vagyok benne biztos hogy ezt az utóbbit meghajtja rendesen...mármint a benne lévő DAC-ot...a hangerő háromnegyedéig elég halk, utána hirtelen nő meg a hangerő az utolsó negyedben...furcsa.

    " Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

Új hozzászólás Aktív témák