Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bexinho23 #15766 üzenetére

    Nekem 2.5 év alatt 68% lett, de tényleg naponta töltöm, youtube, twitch órákig, böngészés, ilyesmi, az első 5% percek alatt lemegy, sőt elég gyors 90-ig is, aztán belassul a dolog, 7-8 óra sot megvan így. 20 alatt is jól bírja, és 3-4%-on is elmegy fél óra stream akár. De már lassan jön a csereakksi, mert érezhetően romlásnak indult, főleg ez az első 5% dolog. Szerencsére ittvolt a 11.11 eksün :K
    Gyári töltővel töltöm, de az 1 amperessel se más bent a cégnél, csak lassabban megy tele. Szerintem kár izélni a lassú töltéssel, a teló mér hőfokot, fogyasztást, stb, pl. 35-40 fokos akksin be se kapcsol a gyorstöltés, monitorozom widgettel mindig.
    Teljesen jófajta az akksi. A legtöbb akksira 300 ciklust adnak meg élettartamra. Nekem tuti megvan a duplája. És ígyse biztos, hogy rögtön cserélek majd, hisz hardcore is kibír egy napot/3 óra játékot, ha az kell, de az ritka. Örültem volna én ilyen akksinak, mint amit ez tud, pl. egy Mi A2 Lite-nél... az karcsú volt egy napra,újonnan is. Itt meg tényleg a játékon kívül minden pc-s dolgot ezen csinálok egész nap, keresés doksikat, rendelés, net, videó, zene, állandó egész nap wifi, bt, mobilnet, helymeghatározás, folyamatos okoskarkötő monitoring, stb, sose kapcsolok semmit le még éjjelre se, és AOD-t használok, igaz csak értesítésre, de ha olyan van, az is kint van egy óráig is pl. melóban, ha szerelek valamit épp és koszos vagyok.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák