Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz sxxorp #3726 üzenetére

    En alapvetoen a magyar mentalitasra gondoltam. Illetve a magyarok altalanos vitakeszsegere, meglatasaira, toleranciaszintjere. Ezert irtam, hogy akinek nem inge, ne vegye magara. (magyarok nagytobbsegenek valahogy megis sikerul, elore jelzes ellenere is :) )
    Ezt ujfent leirnam, kihangsulyoznan.

    Alapvetoen nekem a vita folyamata az erdekes, orommel szemlelem mindig, hogy nagyon sok esetben ugy zajlik, van egy termek, szolgaltatas, ami tud X, Y, Z, Q featuret es van mondjuk T havidija, vagy egyszeri koltsege.
    Ezekrol diskuralvan (magyarokkal legalabbis, 90% feletti aranyban) az jon ki, hogy a termek/szolgaltatas onmagaban SZAR, vagy a masik user a hulye, mert o kulonben is csak a Q featuret hasznalja, X, Y, Z-re amugy sincs szuksege, no de ha szuksege lenne ra, a termek maga akkor is SZAR maradna, hiszen ott van T egysegkoltsege. Aztan ha ez sem hozza az elegendo merteku onigazolast, jonnek a kulso indokok, hogy az eredeti besoroladunk fenntarthadsuk: infrastrukturara hivatkozas (nincs eleg mobilnet, pl), "amugy sem 320as flac ban streamel" , stb.

    Opciokent az az alternativa, hogy vannak (nem is kevesen) akiknek a szolgaltatasokra egyben szuksege van, kihasznaljak, a koltseget ehhez merten vallalja is es elfogadhatonak tartja, es meg az egyeb adottsagok is mind rendelkezesre allnak, na olyan ember nincs :D legalabbis valahogy magyaroknal ez a tebyszeruseg a kelletenel tobbszor juttatja critical error-ra a fejbeni gepezetet :))
    PS: spotify helyere tetszolegesen behelyettesitheto barmilyen termek, szolgaltatas. Garantalom az ungarise vita lefolyasanak menete min. 80%ban ugyanolyan lesz :D

Új hozzászólás Aktív témák