Új hozzászólás Aktív témák

  • ruszi_tomi

    aktív tag

    Sziasztok, túl vagyok az akksi cserén, magyarországi, számlás helyről rendeltem, eredetinek mondott akksit (Eredetinek is néz ki, de ki tudja.....). Az akksira gyártási dátum 2020. 02. hó van írva. Hát sajnos a hozzá fűzött reményeket nem nagyon váltotta be, kezdem azt hinni, hogy szoftveresen van valami gubanc.Gyenge használtam mellett, reggel nyolcltól 14 óráig 40%-on áll a telefon. Nyilván az okosóra is húzza, de nem használtam sokat. Kikapcsoltam a miui optimalizációt, sokat nem javított, illetve akksi kímélőt is bekapcsoltam. Eddig csalódás a dolog sajnos..........

    Csak azért írom, hogy hátha van valakinek ötlete. Nekem ami furcsa, azaz android rendszer, illetve a képernyő fogyasztása. Valahol olvastam, hogy sokan panaszkodnak az új miui-ra, hogy nagyon meríti az akksit, lehet szándékos a Xiaomi részéről, volt már ilyen a világtörténelemben. Kicsit dühítő, mert ez előtt Mix 3-m volt, ott is ezt volt a gond, nagyon gyenge volt az akksi és fél napot sem bírt ki a telefon. Sajnálom a dolgot, probálom kideríteni mi lehet, mert szeretem ezt a telefont, más panaszom nincs rá, de ez az akksi használat ez nagyon gyenge......... Esetleg a 12.5-ös Miui javulhat, vagy malad a stock Android rá. :/

    Oneplus 8T 8/256

Új hozzászólás Aktív témák