Új hozzászólás Aktív témák

  • konczy3

    senior tag

    válasz leba10 #2587 üzenetére

    Nálam a közbe visszavont globál 10.3.1 stabil van
    1. Passz, még nem próbáltam, én mikor először megnyitottam, rögtön letöltöttem azt ami a Onepluson volt gyárilag, google play ajánlotta is, azt megszoktam és működik minden rajta.
    [Óra]
    2. Ne legyen arcalapú feloldás, és duplakoppos ébresztés (nálam a lassan 3 hónap alatt egyszer se hívott) kikapcsolni még nem tudod az ujjlenyomatmintát azt abba a ROM-ba még nem lehet
    3. Nálam az összes alkalmazás hangja ugyanaz mint mikor beállítottam, messenger speciel nálam némára van állítva de a többi jó
    4. Nálam csak óra, füles és autó gyári kihangosito volt Bluetoothon azokkal semmi gond nem volt, a füles gagyi ebayes keveset használom
    5. Wazénál az alkalmazásnál kapcsold ki az energiatakarékosságot és menni fog, ugyanez volt a hiba IGOnál és nekem a caynax sportnál is, ahogy kikapcsoltam működtek rendesen és nem dobta el a GPS-t sem.
    6. Közelségérzékelővel még nem volt gondom (fényérzékelő automataba viszont nagyon gáz mindenkinél)
    7. Értesítéseknél tényleg vannak gondok.
    Állítólag az Értesítések és a fényérzékelő hibái javítva lesznek a közeljövőben.

    (#2599) Smuky23
    Jó lenne tudni a márkáját és az A/V vevőnel megtalálni, az a baj tuti valami noname kínai úgy mint nálunk a vidaneté.

    [ Szerkesztve ]

    Never Settle

Új hozzászólás Aktív témák