Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    válasz HUTCHDB #19783 üzenetére

    Tedd fel a 12.5-öt, TWRP-vel megy rendesen. AA is gond nékül.
    Minden jó benne, én most a lineage os 18.1-ről váltottam vissza, mert ahogy írták mások is az akku 1-2 hét alatt elkezd folyamatosan merülni ezeknél a customok-nál.
    De meglepett a MIUI 12.5, mert jól működik, a gyári miui10-et én egyből dobtam a kukába vásárlás után, azóta nem volt rajta miui, viszont a 12.5 használhatóbb lett.
    Az akku jobbnak tűnik, a menürendszer megszokható, de sajna így is van ami jobb a custom romokban még mindig.

    Jobb telefonra a Mi8-at cserélni felesleges ha nem kell semmi extra. Mindent tud és a hardvere elég erős. A Lineage OS nagyon jól fut rajta, de a MIUI 12.5-re sem lehet panasz (néha saját magát üríti ki a memóriából az OS, emiatt előfordulnak akadások).
    Arról nem is beszélve hogy ez relatív kis méretű telefon az újakhoz képest, ilyet már nem nagyon találni hasonló specifikációval. Mi10 az IPS LCD pannelel labdába sem rúghat mellette. Galaxy S21 az ami előrelépést jelentene ilyen méretben, de az még k-va drága. (Galaxy S20-nak az akku ideje szar.)

Új hozzászólás Aktív témák