Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz Black&White #543 üzenetére

    Köszi szépen, nem is ismertem ezt a beszerzési forrást. Így 100k-val olcsóbban már mindjárt jobban hangzik. Vám, áfa mentes opció van?

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

  • Karavik

    veterán

    válasz Black&White #543 üzenetére

    Végül is neked köszönhetően (ill. hála neked :R ) a Wonda Mobile-ról rendeltem meg az Mi10 Pro Global változatot Solstice Grey színben. Sokat rendeltem már külföldről (Kínából is) de eddig ez a legkorrektebb beszerzési forrás amivel eddig találkoztam. Rövid időn belül készséggel válaszoltak minden kérdésemre, pedig én aztán elég sok kérdést feltettem mire eljutottam a rendelésig. Ez volt az első rendelésem tőlük, így nem akartam a véletlenre bízni, főleg ekkora értékű rendelés esetén...

    Rendeléstő számítva 7. napon (azaz ma) kézhez vettem a drágaságot (szó szerint drágaság ;] ), amit DHL hozott. Átfutási időre 6-8 munkanapot ígértek, így ez is tökéletesen teljesítve. UK töltőével jött (gyárilag ezzel csomagolva, 65W-os masszív darab) + külön EU adapterrel, de ezt emailben kérdésemre válaszolva közölték a rendelés előtt. A doboz nem volt felnyitva, az EU adaptert mellé csomagolták és az egészet a gyári csomagoláson felül buborékfóliával jó vastagon körbetekerték.

    A gyári csomagolás tartalmaz 1 db átlátszó műanyag tokot, ami a kamera védelme érdekében a kamera körül peremmel magasítva van. Továbbá tartalmaz gyárilag felhelyezett kijelzővédő fóliát is, ami tökéletesen illeszkedik, szinte észrevehetetlen! Eddig gyárilag installált kijelzővédőt még nem láttam Xiaomi telón! Természetesen nem marad el aType-C > Jack 3.5 átalakító sem. A teló gyönyörűszép, igazi ékszerdarab, kimondottan nehéz, minőségi érzet/hatás nem marad el garantáltan.

    Teló árán felül nem volt semmilyen plusz költség, úgy, ahogy azt ígérték "we pay import fees". A megrendeléseket nagy tételben szállítják UK raktárába, és innen adják át a futárnak EU-n belüli kiszállításhoz. Lényeg, hogy nekünk UK-ból indul a rendelés, azaz 100% biztosan pluszköltség mentesen. Brexit ellenére 2020 év végéig vám és áfamentes szállítás jogi értelemben biztosítva van.

    Wonda Mobile-val kapcsolatos rengeted pozitív Trustpilot értékelés nem véletlen, tőlem is számíthatnak egy 5 csillagos értékelésre...

    Akit érdekelnek tartozékok, én ezeket rendeltem még hozzá Ali-ról:

    Xiaomi Smart View Flip tok

    Nillkin Tempered Glass Screen Protector 3D DS+MAX

    Hopelf 3D Asahi Tempered Glass screen protector

    Fukabo Shockproof soft TPU tok

    Nillkin Textured Nylon Fiber tok

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák