Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    válasz Reggie0 #23 üzenetére

    Mindig cseszegetnek, hogy miért nem dobom már ki. De annyira kényelmes, hogy el sem tudom máson képzelni a programozást. Pár évente teljesen szétszedem és átmosom a billentyűket, kifújom a belsejét, stb. Nagy becsben tartom, na. :D

  • DraXoN

    addikt

    válasz Reggie0 #23 üzenetére

    Emlékszem vagy 20 évvel ezelőtt volt a közelünkben egy ilyen bolt/"bazár" ahol mindenféle elektronikai "jóság" (másnak hulladék) volt..
    Akkoriban ott 500Ft-ért vágták utána a "klikkelős" IBM és más "klón" billentyűzeteket.. (a nem magyar kiosztású 400Ft volt)...
    fene se gondolta akkor, hogy így fel fog menni az ára... mai fejjel de szétnéznék ott, gyerekként is élveztem, bár a legtöbb dologról azt se tudtam micsoda ... kár, hogy lassan 20 éve, hogy bezárt ... azóta sincs az adott üzlet helyén semmi (pedig szép nagy alapterületű, bár akkor is eléggé "lepukkadt" volt)...

    nekem is volt egy időszak amikor volt vagy 5db belőle otthon (bár lehet néhányuk membrános volt.. mint ha nem mindegyik klikkelt volna).. valahogy összejött annyi... de lomtalanításkor "kikerültek" ... nem volt számomra akkor értéke...

    én az irodában egy 18éves A4Tech RSI billentyűzetet használok ... ennek már van windows gombja, de szigorúan win95/98 stílusú "zászló" :DDD ...
    otthon egy kb. 7 éves chicony van..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák