Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    Mert ez egy olcsó PC. 170ezres PC-ben milyen proci meg VGA van? Az hány FPS-el és milyen részletességgel futtat egy FM7-et? Főleg 4k-ban. Tuti nem 60 frémmel. És igen, van aki nem szán bele 1 millát a csúcs PCjébe, annak ott van 170ből a 4k géming ugyanazokkal a címekkel, amikkel a szomszéd pistike tolja, csak neki nem kellett 1 millát kiszórnia a vasra. Ráadásul minden játék crossplatform lesz, ha mégis megveszi a csúcs PC-t ugyanúgy tolhatja rajta az FM7et, vagy ha most van PCje, jó kis 1050ti-vel meg vmi i5-össel akkor eladhatja az egész cuccot a fenébe, vesz egy xox-ot és tolhatja tovább a játékait anélkül, hogy hetente kellene HW-t upgradelni.
    Teljesen máshova pozícionálja a cuccot az MS, mint ahova ti szeretnétek.
    170ért vesz az ember egy xox-ot játszani, minden másra meg elég 1-200ezres laptop vagy tablet az átlag usernek. Mondom ezt úgy, hogy nekem ott van a 6700k+a GTX1080as a 4k monitor és tv mellett, de fiam lassan 10 éves, hát lehet nem fogok neki 700k-s gépet építeni, hanem kap egy xox-ot aztán csapassa azon a játékokkal, amiket amúgy megvettem magamnak PCre, és amikor én nem tolom éppen azokkal akkor ő nulla forint többlet játékvásárlási költség mellett tud FH3azni pl.

  • Norb79

    őstag

    válasz Stauffenberg #50 üzenetére

    és válasz #52re is.

    Szóval csak ismételni tudom magam. Olyat vártok tőle, amit nem akar. Ezt a piacot feladta az MS, hogy a PS4(pro) alternatívája legyen. Ők az olcsó PC-n gémelőket célozzák meg. Akik amúgy is behúzzák az w10 storeból a crossplay játékokat és ha a következő GTX970->1050ti vagy 1050ti->1070 upgrade helyett kiszállnak az egészből és inkább vesznek egy xox-ot és akkor van egy pár játékuk kezdésnek. Meg második PC helyett a gyereknek, stb.
    A HC gémer szekciót feladták szerintem ezt jól látjátok, csak szerintetek ez bénázás, szerintem meg új taktika a profit maximalizálásra.

    Ja, és nem PC kérdésre (#52), nem, nem az, a gémer pc gémer részét tudja, amit meg megfogsz egy gémer pc és egy xox ára között abból veszel egy ultravékony laptopot szövegszerkeszteni meg kódolni meg filmet letölteni a maradék pénzből meg egy évre előre feltöltöd a hűtőt sörrel. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Norb79

    őstag

    válasz interstate76 #58 üzenetére

    Én csak annyit tudok, hogy tavaly januárban vettem egy 6700k-t gtx970essel, majd májusban a 970est kicseréltem egy gtx1080asra, vettem egy 4k monitort és raktam még ilyen egyéb csinglilingi bohócságokat a gépbe, mint rendes táp, sok és minőségi ram, gyors és nagy ssd, gyors és nagy vinyó, rendes hűtés, stb és a vége vastagon 700k fölött van, és a 4k@60 meg is van forza horizon3ban. Na most ezek meg fognak adni egy gépet ami 170kból tudja ugyanezt FM7nél. A két gép között látok némi árkülönbséget, és nem mellesleg a pc-re vásárolt FH3 az fut az XOXon is.
    Szóval nekem speciel olcsóbb a drágább ps4pro helyett xox-ra váltani, mert nem csak HW-t kapok a pénzemért, hanem játékokat is, amik már megvannak. Vagy ugye veszek egyet a kölöknek és tolhatja ő a FH3al a 4k tv-n amikor én mást futtatok a 4k monitoron.
    De amúgy szerinted egy i3+750ti-n fog futni 4k-ban 60 frémmel az FM7? Szerintem nem.
    Nekem is megvan a 360 is amúgy. A két lányom imádja a kinectes cuccokat. :)
    Én ezt a piaci rést látom amit céloznak, nálam szerintem működni is fog a fentiek miatt, aztán úgyis az eladási számok fogják eldönteni, hogy mekkora is ez a piaci rés. Azt viszont én is látom, hogy ti teljesen máshova szeretnétek, hogy pozicionálva legyen a cucc, és ha az MS tényleg oda akarta ahova ti gondoljátok akkor tényleg lábon lőtték magukat, de szerintem nem oda akarta rakni. Az elmúlt időszak történései alapján szerintem koncepciót váltottak a fentiek mentén.

Új hozzászólás Aktív témák