Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #71043776 #30 üzenetére

    Azt hiszem még a Grand Tourismo volt annó, amivel haverral csapattuk PS2-őn és állati jó volt split screenben játszani.

    Egyébként a Microval nem az a baj, hogy nincsenek jó Xbox exkluzívjai, hanem inkább az, hogy nem költ AAA-s Microsoft(Xbox+PC) exkluzív címekre. Egyszerűen nem tudok olyan Microsoftos játékot mondani az utóbbi időben, ami lekötött PC-n vagy amit nagyon várok a Microsoftól. A Playstationnél viszont egy listám van, hogy mit akarok végigjátszani. Ha a Microsoftnál lenne, én járnék a legjobban, mert otthonra vennék Xboxot és Play Anywhere-rel PC-n és Boxon is tudnék ugyanazzal játszani.

    (#34) Polllen És mi van pl. a gyerekekkel? Figyelj, itt van pl. az öcsém, szívesen játszanék vele a konzolon, de azért pl. biztos nem veszek még egy Playstationt. Meg akkor kellen külön Playstation Plust fizetni még egyszer, amire szintén nem vagyok hajlandó.
    De egyébként a multiplayert is sokkal jobban élvezném úgy, ha ott ülök az unokatesómmal egy szobában(neki van konzolja) és együtt toljuk a játékot. Ezért fogom majd megvenni a Way Out-ot, mert pl. abban éppen az tetszik, hogy végre egy ilyen játék.

    Meg hogyan játszanék vele ha 2 konzol is lenne, ön fent ül a szobában a TV-jénél és én meg a nappaliban lent a mi TV-nken? :U Elég hülyén jön ki.

    Egyébként miattam PC-n is lehetne, de Steamen sincs sok ilyen játék sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák