Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz .LnB #32 üzenetére

    A F2P MMO-k szerintem elszivjak a casual jatekosok tobbseget. Nincs ezzel semmi gond es szerintem a Blizzard is tisztaban van de erdekes, hogy mindenki regen nagy WoW vero MMO-t vart es inkabb a kis ingyenes MMO-k viszik el idovel majd a jatekosok xy reszet :)
    Mire a WoW "kifullad" talan lehet nem is fogjak banni. Mert biztos, hogy a kovetkezo MMO amit csinalnak nem csak PC-n hanem konzolon is szep szamokat fog felmutatni :))

  • KisDre

    senior tag

    válasz .LnB #32 üzenetére

    Egyáltalán nem mond el semmit. Ugyan is beleestek abba hogy már a nevet adják el.

    Lehet hogy nem tetszik neked a TES világa, de játékmenetet tekintve, remélem világtól függetlenül páratlan lesz. Mert valahogy tartom magam ahhoz hogy egy MMO igen is lehet több, és nem kéne a wow-lineage-stb szinten megmaradni. Persze más volt a helyzet anno, 2004 tájékán, de ma már kevesebb a korlát, több az online játékos, nagyobb a gamer réteg is (több a gamer csaj pl :D ) és mégis az MMO-k nem fejlődnek, és én ezért akaratlanul is a wow-ot hibáztatom. Ez az-az eset mikor egy nyugati dolog beválik, híres lesz, és elterjed, és aztán az a sztendert, pedig lehetne tovább gondolni is. (Az megint más kérdés, hogy ha tovább is gondolják, nem kap visszhangot vagy nem jut el egyáltalán készig se a projekt, nagyon sok európai de még magyar is, MMO és mmoRpg fejlesztés volt, ilyen pl a Rennaissance mmorpg, Solarah online, és még volt egy pár, amiket mára már belepett a keserű feledés pora)
    Mondjuk megint más kérdés, hogy ha az egész játék ipart vizsgáljuk, egyáltalán a grafikán kívül fejlődött-e, hellyel közzel mondhatni csak hogy igen.

    KisDre.artstation.com

Új hozzászólás Aktív témák