Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    No, Kodi ügyben, teszteltem egy kicsit. Az mpeg-2 lejátszással való problémát jól sejtettétek ti is meg én is, pusztán szoftveres probléma, nálam is akadozott a videó, aztán feltelepítettem a szokásos K-lite codec pack-ot, s probléma megoldódott. Ez az újraindulás is lehet ennek volt köszönhető, valszeg jobban le volt terhelve a processzor. Így viszont egész vállalható hőfok értékeket mértem, na persze a Pipo nálam, "normális" hűtéssel nyilván sokkal jobb értékeket bír elérni (mint láthatjátok is, az előző hsz-omban).

    SD stream (vagy IPTV, ahogy tetszik)
    HD stream (a tartalomért elnézést kérek, röstellem, örüljetek, hogy csak kép)
    MPEG-2 SD
    1080p mkv
    BD25

    Lejátszás minden esetben hiba mentes, 1080p mkv-nál wifin, NAS-ról már meg-meg állt pufferelni, de az enyémben AP-s wifi modul van, mostanság meg ahogy látom RTL s az igazság az, hogy csak az 54Mb-es routeremre tudok vele csatlakozni, mert a 300-ast már gyengén veszi. Ehhez én egyáltalán nem értek, így ebből mindenki jusson olyan következtetésre, amire tud. :D
    A monitor sajnos 1280×1024, így fullHD felbontáson nem tudom tesztelni, ill. igen, de mire elbontom, rákötöm tv-re, ahhoz idő kell, talán majd valamikor, már ha egyáltalán van igény rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák