Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Billy132

    csendes tag

    válasz he7edik. #26 üzenetére

    Egy egér bill kombó ha még külön meg is kell venni az sem olyan hatalmas összeg, csak a konfig legyen olyan, hogy minden elfusson rajta normális minőségben, mert azt utána nem tudod már otthon utólagossan felturbózni

    [ Szerkesztve ]

  • SirCsimbók

    tag

    válasz he7edik. #26 üzenetére

    okézsoké, elismerem, nem túlzottan értek a konzolos dolgokhoz, azt, hogy van a konzolos FPS-ekben valami "extra" a célzással kapcsolatban, csak olvastam, többek között itt a ph-n

    az is lehet, hogy az "aimbot" kifejezés túlzás volt részemről, és valóban az "autoaim" a helyes

    az aimbotokról tudok fogalmat alkotni, mert futottam már össze olyannal szerveren, aki használt ilyet, nevezhetjük talán "autoheccsát"-nak is :DDD

    akkor ezek szerint az autoaim inkább "célzásrásegítés"? esetleg leírhatnád, hogy' néz ki a gyakorlatban

    mindenesetre PC-s FPS-ekben nem hiszem, hogy lenne akár autoaim is. a legújabb PC-s FPS, amivel játszottam, a tavalyi "Aliens: Colonial Marines" volt, amiről a vak is látja, hogy konzolport, mégse volt benne autoaim (vagy csak elkerülte a figyelmem?). használni nyilván nem használtam, ha van is benne.

    akkor meg mi marad a PC-s konzol kontrollere mellé? merthogy a kontroller talán télleg kafa TPS-ezni meg autókázni (én mondjuk ezt is kétlem), de többek szerint FPS-ezésre kábé épp nem való. akkor ha nincs beépített autoaim, meg aimbotot se installál az ember, mi marad? a harag? meg hogy az ember dühében a falhoz vágja a kontrollert meg az egész masinát? :DD

    (na jó, nyilván majd vesz egeret meg bill.t is, amikor rájött, hogy ez azért nem egészen ugyanaz az "élmény" mint XB-n meg PS-en :D)

Új hozzászólás Aktív témák