Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz qad #36 üzenetére

    Mert kevesebb a hibalehetőség (nem fogsz rossz meghajtót választani), és nem találja meg a többi OS-t, ami így nem is kavarhat be. Persze odafigyeléssel nem szükséges, de ez a legegyszerűbb/legbiztosabb.

    Tuningoltra lehet, csak a stabilitás miatt érdemes inkább alapon hagyni a gépet telepítésnél. (egy hibásan kitömörített/másolt rendszerfile később elég kellemetlen hibákat okozhat)

  • Bodor

    veterán

    válasz qad #36 üzenetére

    Azért kell lehúzni, mert előfordulhat, hogy a telepítő nem az SSD-re helyezi ki az indító fájlokat, és ezután ha az a merevlemez esetleg el lesz távolítva, akkor nem fog indulni a rendszer.

    Másik kérdésre pedig az a válasz, hogy előfordult pár esetben, hogy nem települt fel az oprendszer tuningolt gépen, vagy megakadt a telepítés.

    (#37) baboss: veled már szerintem kitárgyaltuk a problémát. Mivel PCI-Express a csatolód, mindegy, hogy mibe van állítva a SATA portod. Firmware frissítés probléma meg nem ide tartozik, nem tudom miért nem megy neked.

    (#38) pomk: Ebben a hozzászólásomban a válasz neked is, de valószínű neked nem lesz problémád, mert valószínű, hogy nem sűrűn veszed ki a HDD-t a gépből .

    (#42) MasterDeeJay: Én is Ramdisk-et használok , az egész Firefox azon van, de cikkben szerintem felesleges lenne ezzel bonyolítani a dolgot. Nem tartozik szorosan a témához.

    RAID-nek nincs értelme SSD-kkel, szerintem vegyél nyugodtan Vertex3-at, ha szükséged van még egy SSD-re.

    (#43) bagaroller: Én is évek óta használok SSD-ket, a leírt beállításokat én is gyakorlati úton kísérleteztem ki, maximálisan beváltak, én így látom jónak, ahogy leírtam ( és még sokan mások) .
    Vitatkozni nem szeretnék rajta.
    Tiszteletben tartom a véleményed, Te csináld úgy ahogy neked jó. :R

    Egyébként RAID-ben is van már TRIM, csak megfelelő alaplap és IRST driver kell hozzá.

    (#51) DeFranco: Köszi, hogy elolvastad ! Üdv: :R

    (#54) beef: lehet, hogy neked semmi szükséged rá, de ez a cikk sok embernek szól, és jobb ha be van kapcsolva. 400 MB senkit nem zavar szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák