Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    válasz Sk8erPeter #13 üzenetére

    Nem tudom.....nálam pont fordított a helyzet. IEre kell fejleszteni elsődlegesen nálunk (talán ezért is fordított mert megszoktam a hülyeségeit) de FF-nek is vannak nagyon idióta dolgai. Sokszor inkább ahhoz kell plusz css-t vagy tag-et beírni mert automatikusan nem úgy jeleníti meg ahogy szeretném.
    Az elismerem, hogy IE6 és IE7 az katasztrófa fejlesztés szempontjából. De 8tól felfelé már használható és nem feltétlenül kell külön css hogy ott is ugyanúgy jelenlen meg mint FF-en(Chromra még nem fejlesztettem, még sose használtam:) )

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

  • DaveJr

    őstag

    válasz Sk8erPeter #18 üzenetére

    Java fejlesztő vagyok és web app-okat csinálok. Ahova meg fejlesztünk ott IE-t használnak. Idén júniusban álltak át IE6ról IE8ra:D Így baromira nem kellett még Chrome-ra fejlesztenem:) Ha meg haza megyek gépet nem akarok látni nem hogy böngészőt:D Szóval ja. Van ilyen hogy "webfejlesztőként" nem fejlesztett vki Chrome-ra.
    Nem tudom...engem az IE nem idegesít. Inkább néha az FF. De mondom....valószínű ez azért van mert már akkor csináltam oldalakat IE alá amikor még nem volt FF nem hogy Chrome.

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

  • DaveJr

    őstag

    válasz Sk8erPeter #24 üzenetére

    Így van. Nagyvállalati rendszer van elég erős jogosultság kezeléssel még pendrive-ot se használhatnak a felhasználók és cd-írójuk sincs csak 1 olvasó:D
    Úgyhogy szerencsére úgy mond egyszerű dolgunk van mert csak IE8 alatt kell megjelennie helyesen. Amúgy FF-et használunk FireBug miatt (jobb a js debuggolása) de a véglegesítés IE alatt történik. (Mi külsős cég vagyunk így saját gépeket használunk de nem férünk hozzá mindenhez csak teszt környezetekhez) Ha jobb lenne az IE fejlesztői eszköze akkor nem is nagyon használnánk az FF-et sem, de IE8 alatt szinte alig tud vmit, IE9 már használhatóbb. Kíváncsi leszek IE10ben mennyire sikerült ezt tovább fejleszteni.

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák