Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz ntomka #21 üzenetére

    "...a Gizmo-nak is kiváló volt a hangminősége, meg alapból tudott (ingyenesen) hangüzenetet hagyni egyik-másik fél."

    Csak súgom, hogy a Google Voicera eddig is igazak voltak ezek. A különbség annyi, hogy most már normál telefonhívásokat is tudunk majd intézni.

    Látom sikerült kiemelned a lényeget. Egyébként egy mondat végi pont "általában" a mondat lezárására szolgál (hacsak nyelvtani ismereteim nem koptak meg túlzott mértékben az idők során) és én Skype-Gizmo összefügésben vontam párhuzamot, mivel Google a Gizmo-t vette meg, amire nyilván nagy szüksége nem lett volna, ha kiváltaná egy Google Voice. A Skype-ban tudtommal nincs ilyen (ingyenes rinyaláda) szolgáltatás. Különbségről beszélsz, melyikre érted Google Voice-ra, vagy Gizmo-ra? (Gondolom Skype kilőve jelen esetben) Gizmo eddig is tudott landline és mobil hívásokat, Google Voice-t annyira nem vágom, de ha jól értelmezem, akkor ez utóbbi hagyományos telefonokkészülékeken megy és hagyományos telefonszámokat feltételez (így helyhezkötött) szemben a Gizmo-val és a Skype-al, amik tisztán Voip alapúak, nem helyhez kötöttek és elég hozzájuk egy headset, vagy mikrofon-hangszóró páros (meg persze net). Az mondjuk nem világos a számomra, hogy a Google Voice ingyenes, vagy sem. Ha ingyenes, akkor értem mit értesz "különbség" alatt, ha csak egymást hívogathatják a felhasználók. Továbbfejlesztés alatt további hangminőség javulást, a Google saját szervereinek, szürkeállományának, erőforrásainak a felhasználását, programhibák kiküszöbölését és javítását, új funkciókat és jobb kezelőfelületet-kezelhetőséget értettem.
    Egyébként, ismered azt a szólást, hogy "kákán is csomót.."?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák